Dołącz do nas!

Jesteś studentem_ką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego lub Uczelni Łazarskiego? Chcesz aktywnie działać, rozwijać swoje umiejętności i poznawać studentów medycyny z całego świata? Koniecznie dołącz do IFMSA-Poland!

Nie musisz studiować kierunku lekarskiego — do dołączenia zaprasamy wszystkie osoby studiujące kierunki medyczne.

Jak to zrobić?

1. Zarejestruj się na naszej stronie!
Zarejestruj się, a następnie zaloguj. Po zalogowaniu się kliknij w link weryfikacyjny do maila. Następnie sprawdź maila weryfikacyjnego i gotowe!
Jeśli nie dostaniesz od razu maila z linkiem weryfikacyjnym, nie stresuj się! Daj chwilę Sekretarz Oddziału, aby dodała Cię do systemu — może potrzebować na to kilku dni.

(W przypadku innych napotkanych problemów z działaniem Twojego konta na stronie, wyszukaj w grupie wolontariuszy na Facebooku (link niżej) post z hasztagiem #intranet, a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi, wyślij e-mail na adres sekretarz@warszawa.ifmsa.pl z dokładnym wyjaśnieniem sytuacji).

2. Po rejestracji na naszej stronie wpłać składkę członkowską w polu "Składki" na swoim profilu (składka członkowska 2023/2024) 
Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!
Wpłać składkę członkowską w wysokości 60 zł na konto 16 1050 1953 1000 0023 6789 8893 przelewem o tytule "[Imię Nazwisko] Składka Członkowska"

UWAGA - składki członkowskie liczą się na poczet danego roku akademickiego. To znaczy, że wszystkie płatności uiszczone między 1 października 2023 roku a 30 września 2024 roku odpowiadają składkom opłaconym na rok akademicki 2023/2024. Dlatego jeśli np. usłyszałeś_aś o nas we wrześniu podczas akcji Peer Support i chcesz zacząć działać wraz z początkiem zajęć na uczelni, możesz spokojnie poczekać z wpłatą do 1 października — aby Twoja składka dotyczyła tego roku akademickiego, w którym de facto rozpoczniesz członkostwo.

3. Dołącz do grupy wolontariuszy na Facebookuhttps://www.facebook.com/groups/523217244553260/

4. Bierz aktywny udział w akcjach i korzystaj z szeregu możliwości oferowanych przez członkostwo w IFMSA-Poland!

5. Bądź na bieżąco, obserwując nasze media społecznościowe:
Fanpage IFMSA-Poland Oddział Warszawa: https://www.facebook.com/IFMSAwarszawa/
Fanpage IFMSA-Poland: https://www.facebook.com/IFMSA.Poland/
Instagram IFMSA-Poland Oddział Warszawa: @ifmsa_poland_warsaw https://www.instagram.com/ifmsa_poland_warsaw/

6. Dołącz również do listy mailingowej Oddziału, aby być na bieżąco informowanym o najważniejszych informacjach z funkcjonowania Oddziału i decyzjach podejmowanych przez Zarząd Oddziału.

Możesz to zrobić na dwa sposoby - wysyłając prośbę o członkostwo ze swojego konta Google (lub innego adresu e-mail połączonego z kontem Google), wchodząc w link: https://groups.google.com/forum/#!forum/oddzial-warszawa-ifmsa-poland lub wysyłając pustego maila na adres oddzial-warszawa-ifmsa-poland+subscribe@googlegroups.com (otrzymasz wówczas po chwili kolejną wiadomość z linkiem do dołączenia do grupy).

Uwaga! Przy wysyłaniu prośby koniecznie podaj swoje imię i nazwisko — akceptowane są wyłącznie osoby, co do których mamy pewność, iż są członkami naszego Stowarzyszenia.

7. Zachęcamy do dołączenia w analogiczny sposób do ogólnopolskiej listy mailingowej, gdzie znajdziesz sprawozdania z działalności najwyższych Władz w IFMSA-Poland, aktualne konkursy czy informacje o międzynarodowych wyjazdach i konferencjach: https://groups.google.com/forum/#!forum/ifmsa-pl

 


Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.