Zespoły Programów Stałych kadencji 2022/23
Drodzy_gie Członkowie_inie Stowarzyszenia,
z przyjemnością ogłaszamy składy warszawskich Zespołów Programów Stałych na rok 2022/2023.
SCOPH
p.o. Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Publicznego (LPO) – Jakub Komorowski-Roszkiewicz
Asystentka Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Publicznego (LPO Asst) – Julia Petelska
Koordynatorzy_ki Lokalni_e Projektów:
Zaszczep Wiedzę – Joanna Taczała, Natalia Sara Kuśmierowska
Szpital Pluszowego Misia – Ola Poszytek, Katarzyna Karwowska
Zaburzenia Odżywiania – Ola Poszytek
Zdrowe Odżywianie dzieci – Weronika Stachera, Zuzanna Kaczmarczyk
Medyczny WOŚP – Gabriela Steer, Julia Broen
Ratowanie na spontanie – Weronika Dykacz, Robert Kołaczyński
Strumień Życia – Piotr Kucharczyk, Natalia Sara Kuśmierowska
ProfiRAKtyka – Antoni Majecki, Alicja Jędrzejewska
Marrow Hero – Martyna Zwierzchowska, Karolina Laskowska
Psychiatria też dla ludzi – Weronika Karpińska, Karolina Laskowska
Serce Masz Tylko Jedno – Weronika Dykacz, Angelika Stokłosiński
Wpływ Zmiany Klimatu Na Zdrowie – Dominika Flisek, Olga Hołówka
Zdrowie pod Kontrolą – Gabriela Steer
Antitobacoo – Julia Broen
Lekcja kontra infekcja – Weronika Stachera, Dominika Paluch
(ZA)bieganie – Antoni Majecki
Sugarproof – Weronika Dykacz
SCORP
Koordynatorka Lokalna ds. Praw Człowieka i Pokoju (LORP) – Kamila Rutkowska
Asystentka Koordynatorki Lokalnej ds. Praw Człowieka i Pokoju (LORP Asst) – Ada Niezgoda
Koordynatorzy_ki Lokalni_e Projektów:
Czytamy Pomagamy - Maja Kaczan, Tomasz Ronczoszek
Co dwie głowy to nie jedna - Michał Pałuchowski, Joanna Taczała, Julia Broen
Miś pod szpitalną choinkę - Julia Konopko
Szlachetna Paczka - Basia Zielińska
Pora Seniora - Maria Fołta
Niewidzialni - Dominika Tkaczyk
Przychodnia Studencka - Mateusz Turalski
Psi dyżur - Justyna Łapicka, Kaja Kubiak
Daphne - Emilia Piotrkowicz, Zofia Wyleżoł
Medycy dla Świata - Aleksandra Fryncel, Anna Kułach
Maraton Pisania Listów - Maria Konkol
SCORA
Koordynator Lokalny ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS (LORA) – Łukasz Bialic
Asystentka Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS (LORA Asst) – Gabriela Gajo
Koordynatorzy_ki Lokalni_e Projektów:
Movember - Robert Kołaczyński, Mateusz Turalski
Planowanie rodziny - Jakub Góra
Queer Education - Bartłomiej Kuliś
Seksualia - Karolina Laskowska
SCOME
Koordynatorka Lokalna ds. Edukacji Medycznej (LOME) – Aleksandra Garbacik
Asystentka Koordynatorki Lokalnej ds. Edukacji Medycznej (LOME Asst) – Dominika Flisek
Koordynatorzy_ki Lokalni_e Projektów:
Warsztaty szycia chirurgicznego - Krzysztof Peszuk, Ada Niezgoda
Warsztaty Laparoskopowe - Aleksandra Cieślak
Warsztaty Radiologiczne - Szymon Dumański
Warsztaty "Stany Nagłe" ALS&BLS - Julia Konopko
Prawo Medyczne - Maciej Pawlica
Warsztaty Urologiczne - Wiktoria Petras, Izabela Zawadzka
Warsztaty Badania Fizykalnego - Anna Motybel
Efektywna Nauka - Joanna Taczała, Alicja Jędrzejewska
Zastrzyk Wiedzy - Basia Zielińska
Warsztaty Laryngologiczne - Karolina Kęder
Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektów!
Bądź na bieżąco
IFMSA-Poland Oddział Warszawa
ifmsa_poland_warsaw
IFMSA-Poland