Walne Zebranie Członków Oddziału 18.10 - wakat na stanowisko LEO-out oraz rekrutacja na stanowiska KL. ds English Division, KL ds. Kontaktów Międzyuczelnianych i KL ds. social mediów

Szanowni_e Członkowie_inie Oddziału Warszawa,

w związku z rezygnacją LEO-out i istniejącym wakatem do Zarządu Oddziału Warszawa na kadencję 2021/22, mam przyjemność zwołać kolejne Walne Zebranie Członków Oddziału Warszawa na dzień 26 października 2021 r. na godzinę 15:30.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej na kampusie Banacha WUM.

W WZCO jako uczestnicy_ki mogą wziąć udział tylko osoby, które opłaciły składkę członkowską na rok akademicki 2021/2022 lub zrobią to maksymalnie do 24h przed rozpoczęciem WZCO.

Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające do Zarządu Oddziału na rok 2021/22 na następującą funkcję:

  • Koordynator_ka Lokalny_a Programu Stałego ds. Praktyk Klinicznych (LEO-out)

Co zrobić, aby się zgłosić?

Do 24.10.2021, do godziny 15:29 (48h przed rozpoczęciem WZCO) na maile prezydent@warszawa.ifmsa.plvpm@warszawa.ifmsa.pl oraz sekretarz@warszawa.ifmsa.pl należy wysłać:

  • CV z uwzględnieniem działalności w IFMSA-Poland (max. 2 strony A4),
  • plan działania (max. 2 strony A4) i/lub list motywacyjny (max 1 strona A4).
 
Dodatkowo, tego samego dnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów na 3 dodatkowe stanowiska w Zarządzie Oddziału, powołane podczas Posiedzenia Zarządu Oddziału w dniu dzisiejszym. Lista stanowisk oraz sposób aplikowania w konkursie zawarte są poniżej:
Koordynator_ka Lokalny_a ds. Social Mediów: 
 
Wybór osób na trzy powyższe stanowiska odbędzie się na drodze głosowania podczas Posiedzenia Zarządu Oddziału w dniu 26.10.2021 r. Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać do 24.10.2021 r. (niedziela) do godz. 15:29.
 

Do składania kandydatury zapraszamy wszystkich_e Członków_inie Oddziału z biernym prawem wyborczym, czyli spełniających oba poniższe warunki:

Zachęcamy do udziału w WZCO, głosowania i poznania Zarządu Oddziału na najbliższy rok wszystkich zainteresowanych! W razie wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresami: prez...@warszawa.ifmsa.pl oraz sekr...@warszawa.ifmsa.pl.

Do zobaczenia :)

 

 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.