Konkursy na Asystentów_ki Zarządu Oddziału

Przed Wami druga tura konkursów na Asystentów_ki Zarządu Oddziału!

 

Opis każdego stanowiska, wymagania oraz zakres obowiązków zostały opisane w załączonych linkach. Jeżeli po zapoznaniu się z konkursami cokolwiek wzbudzi Wasze wątpliwości – zapraszam do kontaktu z nami :)
 
UWAGA: 

Wszystkie konkursy mają jednakowy deadline! Czas na składanie zgłoszeń upływa w sobotę 16 października 2021 r. o godzinie 23:59.
Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w poniedziałek 18 października. Funkcje, na które możecie aplikować oraz linki do formularzy aplikacyjnych prezentują się następująco:

 

Asystent_ka Wiceprezydentki Oddziału ds. marketingu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3OkDbliQGzFwxBk1_EX8fMyS3Ua4nZaKKixtcUJiC8zJ-kQ/viewform

Asystent_ka Skarbnika Oddziału: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc95JwszdU3UHX50DsOEA7QhSnr67xC2ZBN1is9xWOlUnfRKg/viewform?pli=1&fbzx=-6173886275705144219

Asystent_ka Exchanges (LEO i LORE): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeclSavK0UeLywFjCFoWJ8P2U_AJzkEJwcdk3tVUl7e4dURdQ/viewform

LOME Asst: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsEXhJjN8r_uDdHRHigWF2IKqJSjRkNN9hClGQ12X2pf_r2w/viewform

 

 

Kandydaci, przesyłając zgłoszenie, dobrowolnie przekazują swoje dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, rok studiów...) do IFMSA-Poland. Informacje te będą wykorzystywane w procesie rekrutacji i nie będą używane do żadnych innych celów. Podane dane osobowe będą przechowywane do 30 grudnia 2021 r. lub zanonimizowane w przypadku dalszego przechowywania. Jeśli chcesz, abyśmy usunęli Twoje dane osobowe, możesz poprosić o to, wysyłając e-mail na adres sekretarz@warszawa.ifmsa.pl. Dostęp do danych będzie mieć tylko Zarząd Oddziału Warszawa IFMSA-Poland. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zarządzamy danymi, odwiedź stronę ifmsa.pl/kim-jestesmy/obowiazujace-dokumenty (zakładka "Polityka prywatności IFMSA-Poland").

Wysłanie kandydatury jest również równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie imienia i nazwiska na liście mailingowej Oddziału oraz na stronie warszawa.ifmsa.pl w razie pomyślnego wyboru na stanowisko.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.