Walne Zebranie Członków Oddziału Warszawa 1.10.2020

Szanowni Członkowie Oddziału Warszawa,

w związku z dwoma wakatami w składzie Komisji Rewizyjnej Oddziału 2020/2021 mam przyjemność zwołać Walne Zebranie Członków Oddziału Warszawa (WZCO) na 1 października 2020 r. na godzinę 19:00, podczas którego odbędą się wybory na te stanowiska. Spotkanie odbędzie się online.

 

Swoją kandydaturę na stanowisko Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału może zgłosić każdy Członek Oddziału posiadający bierne prawo wyborcze (równoznaczne z opłaceniem składki członkowskiej na rok 2019/2020 oraz posiadaniem zarejestrowanego konta na stronie internetowej warszawa.ifmsa.pl). Aby się zgłosić, należy do 29 września 2020 do godziny 23:59, na maile prezydent@warszawa.ifmsa.pl, vpm@warszawa.ifmsa.pl oraz sekretarz@warszawa.ifmsa.pl wysłać:

- CV uwzględniające działalność w IFMSA-Poland,

- list motywacyjny uwzględniający plany na nadchodzącą kadencję.

 

Aby wziąć udział w WZCO, należy wysłać wiadomość na adres sekretarz@warszawa.ifmsa.pl zawierającą Wasze imię, nazwisko i uczelniany adres e-mail do 30 września 2020 r. do godz. 23:59. Zapraszamy do udziału w zebraniu (i oddania swojego głosu) wszystkich zainteresowanych Członków Oddziału. :)

 

W razie pytań zachęcam do kontaktu :)

Do zobaczenia!

 

Katarzyna Rylewicz

Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.