Koncert świąteczny zespołu ECHO

12 grudnia 2019 roku w Klubokawiarni Medyka odbył się świąteczny koncert charytatywny zorganizowany przez Zespół ECHO działający we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Samorządem Studentów WUM.

Impreza przyciągnęła całe rzesze gości. Najpopularniejsze świąteczne piosenki we własnych aranżacjach, zimowe ozdoby i przepiękne oświetlenie wprowadziły wszystkich w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zespół ECHO swoim występem przypomniał, jak ważne jest dawanie i pamięć o innych, nie tylko w święta. Podczas koncertu zorganizował zbiórkę koleżeńską oraz konkurs charytatywny, w którym można było wygrać m.in. bilety do warszawskich teatrów, vouchery do kawiarni czy gadżety partnerów wydarzenia. W sumie zebrano 1963,80 zł, które Zespół przekazał na rzecz Wawrzyńca Łabędzkiego, chłopca będącego pod opieką Fundacji Serca dla Maluszka, chorującego na zespół Noonan i z powodu mnogich wad narządowych wymagającego ciągłej terapii.

Świąteczny występ był już drugim koncertem charytatywnym zespołu, który działa przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i skupia muzycznie uzdolnionych studentów. Powstał w marcu 2019 roku z inicjatywy Barbary Banaszczak i Aleksandry Skwarek. Zadebiutował w maju 2019 roku, występując przed społecznością WUM ze swoim koncertem „ECHO miłości”. Zebrane podczas występu fundusze zostały przekazane na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Od początku istnienia "ECHO" nieustannie się rozwija i wzbogaca swój skład o nowych instrumentalistów oraz nowe głosy.

Zapraszamy na kolejne koncerty i zachęcamy do obserwowania działań Zespołu w mediach społecznościowych:

Facebook: @echo.ifmsa

Instagram: echo_ifmsa

Youtube: Echo IFMSA

 

Partnerami koncertu byli:

IFMSA-Poland

Samorząd Studentów WUM

EMSA Warszawa

PTSF Oddział Warszawa

PTSS Warszawa

Stuenckie Towarszystwo Diagnostów Laboratoryjnych WUM

Caffedra Medica

Clavicula

Whitecoatcouple

Akademia Piękna

by Szale

Kino Luna

Teatr Muzyczny Roma

Teatr Capitol

Wydawnictwo EDRA Urban & Partner

Więcej niż LEK

 

Autorami zdjęć z wydarzenia są Joanna Szyszkowska i Michał Kondeja.


Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.