26.05

Niedziela

08:15

Food Medicine Conference IV

Małgorzata Żyłka

Food Medicine IV to pojedyncza akcja duża, polegająca na szerzeniu naukowej wiedzy na temat zdrowego żywienia wśród wszystkich osób zainteresowanych tym tematem. W tym roku odbyła się ona 26 maja 2019 roku w godzinach 8:15 - 17:30 (9h15 min.) w Centrum Dydaktycznym WUM. Udział w konferencji wzięło ponad 200 polsko- i angielskojęzycznych uczestników, z takich miast jak m.in. Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Poznań, Szczecin, Łódź.

 

a - przyznane patronaty pozauczelniane - Polskie Towarzystwo Medycyny Stylu Życia, Exercise is Medicine Polska,

b - zdobyci sponsorzy: Lipiforma, Woseba, Kcalmar.pro, Instytut Edukacji Żywieniowej, Soup Culture, Food Forum, Brita;

c - partnerzy pomagający w promocji i nie przyznający dofinansowania - Szkoła na widelcu

e - ponad 200 uczestników polsko- i angielskojęzycznych, z różnych kierunków studiów i różnych uczelni w całej Polsce, oraz osoby zawodowo zajmujące się dietetyką, medycyną stylu życia, bądź promocją zdrowego stylu życia; 

f - ii. informacja o naszym wydarzeniu pojawiła się na fortalu Food Forum, portalach Kcalmar.pro oraz instytu edukacji żywieniowej, portalu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, oraz mediach koła naukowego medycyny stylu życia (instagram i facebook)

g - zasoby ludzkie  - pow. 10 wolontariuszy; 

h - 12 prelegentów, w tym rozmowa Online z Dr Michael Greger - światowej klasy specjalistą i współtwórcą American College of Lifestyle Medicine. Dodatkowo 6 prezentujących studentów; 

j - odpowiedzialność materialna za materiały barterowe od sponsorów, banery firm zewnętrznych, warniki, finanse oddziałowe. 

Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aula A

ul. Trojdena 2a