Dołącz do nas!

Jesteś studentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego lub Uczelni Łazarskiego? Chcesz aktywnie działać, rozwijać swoje umiejętności i poznawać studentów medycyny z całego świata? Koniecznie dołącz do IFMSA-Poland!

Jak to zrobić?

1. Zarejestruj się na naszej stronie!
(Zarejestruj się, a następnie zaloguj. Po zalogowaniu się, kliknij w link weryfikacyjny do maila. Następnie sprawdź maila weryfikacyjnego i gotowe!)
Jeśli nie dostaniesz od razu maila z linkiem weryfikacyjnym, nie stresuj się! Daj chwilę Sekretarzowi Oddziału, aby dodał Cię do systemu - może potrzebować na to kilku dni.

(W przypadku innych napotkanych problemów z działaniem Twojego konta na stronie, wyszukaj w grupie wolontariuszy na Facebooku (link niżej) post z hasztagiem #intranet, a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi, wyślij e-mail na adres sekretarz@warszawa.ifmsa.pl z dokładnym wyjaśnieniem sytuacji).

2. Po rejestracji na naszej stronie, wpłać składkę członkowską w polu "Składki" na Swoim profilu.
Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!
Wpłać składkę członkowską w wysokości 50 zł na konto 16 1050 1953 1000 0023 6789 8893 przelewem o tytule "[Imię Nazwisko] Składka Członkowska"

3. Dołącz do grupy wolontariuszy na Facebookuhttps://www.facebook.com/groups/523217244553260/

4. Bierz aktywny udział w akcjach i korzystaj z szeregu możliwości oferowanych przez członkostwo w IFMSA-Poland!

5. Bądź na bieżąco, obserwując nasze media społecznościowe:
Fanpage IFMSA-Poland Oddział Warszawa: https://www.facebook.com/IFMSAwarszawa/
Fanpage IFMSA-Poland: https://www.facebook.com/IFMSA.Poland/
Instagram IFMSA-Poland Oddział Warszawa: @ifmsa_poland_warsaw https://www.instagram.com/ifmsa_poland_warsaw/

 

6. Dołącz również do listy mailingowej Oddziału, aby być na bieżąco informowanym o najważniejszych informacjach z funkcjonowania Oddziału i decyzjach podejmowanych przez Zarząd Oddziału.

Możesz to zrobić na dwa sposoby - wysyłając prośbę o członkostwo ze swojego konta Google (lub innego adresu e-mail połączonego z kontem Google), wchodząc w link: https://groups.google.com/forum/#!forum/oddzial-warszawa-ifmsa-poland lub wysyłając pustego maila na adres oddzial-warszawa-ifmsa-poland+subscribe@googlegroups.com (otrzymasz wówczas po chwili kolejną wiadomość z linkiem do dołączenia do grupy). Przy wysyłaniu prośby podaj swoje imię i nazwisko. :)

7. Zachęcamy do dołączenia w analogiczny sposób do ogólnopolskiej listy mailingowej, gdzie znajdziesz sprawozdania z działalności najwyższych Władz w IFMSA-Poland, aktualne konkursy czy informacje o międzynarodowych wyjazdach i konferencjach: https://groups.google.com/forum/#!forum/ifmsa-pl

 

Dyżur

Wymiany - zbieranie formularzy na SCOPE&SCORE

12 Listopad, Wtorek, 11:50 - 15:30

Centrum Dydaktyczne, strefa relaksu, poziom -1