polski english

Think Pink

ThinkPink! to coroczna akcja promująca profilaktykę kobiecych nowotworów złośliwych – przede wszystkim raka piersi. Jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet zarówno w Polsce, jak i na świecie. Prezentowane podczas akcji zachowania profilaktyczne obejmujące naukę samobadania piersi, zachęcanie do wykonywania mammografii oraz prowadzenia odpowiedniego stylu życia mogą znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworu lub pozwolić na jego wcześniejsze wykrycie i zwiększyć szanse na skuteczne wyleczenie.

Starając się dotrzeć do jak najszerszego grona kobiet w każdym wieku, co roku w centrach handlowych dzielimy się informacjami o tym, czym charakteryzuje się nowotwór piersi, jakie niesie zagrożenia i jak się przed nimi uchronić: jak się badać, kiedy robić mammografię a kiedy USG.

Szczególnie kładziemy nacisk na naukę samobadania piersi oraz zachęcanie do wykonywania badań profilaktycznych, lecz staramy się również walczyć ze społeczną wstydliwością związaną z kobiecymi nowotworami.

 

Kontakt:

Magdalena Joniewicz
Koordynator Lokalny Projektu Think Pink
Tel.: +48 607 213 139 | E-mail: magda.joniewicz@gmail.com

Inga Kowalczyk
Koordynator Lokalny Projektu Think Pink

Tel.: +48 572 672 802 | E-mail: inga.1997@o2.pl

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl