polski english

MediCafe

Czym jest MediCafe?

MediCafe to cykliczne spotkania, w którym studenci i osoby zainteresowane medycyną mogą spotkać się z profesjonalistami z danej dziedziny, osobami ciekawymi, chcącymi podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami. To co wyróżnia MediCafe to forma wydarzenia. Rozmawiamy nie w szpitalach, wypełnionych klasach, czy salach wykładowych, ale w lokalnej kawiarni (do tej pory spotkania odbywały się w Kontakt Cafe w pobliżu CD), z filiżanką ciepłej kawy lub herbaty, w luźnej i kameralnej atmosferze. Pytania jest łatwiej zadać, a odpowiadającym łatwiej jest znaleźć na nie odpowiedź. Nie ma tu sztywnej, zobowiązującej uczelnianej atmosfery!

 

Dlaczego to robimy?

MediCafe jest wspaniałą okazją do rozmowy. To możliwość poznania wielu ludzi i podjęcia ciekawych tematów, zadawania pytań, często takich, na których zadanie nie mielibyśmy szansy podczas zajęć. 

MediCafe to też popularyzacja wiedzy medycznej. Przyjść może każdy zainteresowany, tak samo jak każdy z uczestników może mieć wpływ na to, kto stanie się gościem MediCafe. Im więcej pytań, punktów widzenia i zagadnień, tym ciekawiej rozwinie się nasze spotkanie i dyskusja.

Chcemy, aby projekt uczył poprzez doświadczenie naszych gości oraz inspirował do podejmowania nowych wyzwań, rozszerzał nasze horyzonty i spojrzenie nie tylko na świat, ale przede wszystkim na zawód lekarza.

 

Skąd pochodzi MediCafe?

Pomysł narodził się na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Karola w Pradze.                     
W 2010 klub studencki tego wydziału zorganizował pierwsze spotkanie. Pomysł bardzo szybko zyskał wielką rzeszę fanów i stał się częścią życia uniwersyteckiego.

 

Fanpage:

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/MediCafe-1497893970475985/?fref=ts

Śledząc go będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami i pomysłami MediCafe :) 

 

Kontakt:

Magdalena Chrabąszcz

Koordynator Lokalny Projektu “MediCafe”

Tel.: +48 888 962 115 | E-mail:  chrabaszcz.magda@gmail.com

Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl