polski english

Konferencje i wydarzenia masowe

Zacznijmy więc od tego, że im wcześniej zabierzesz się za organizację akcji, tym więcej satysfakcji Ci ona przyniesie i tym lepiej będziesz miał okazję wszystko przygotować.
 
Przed akcją zwizualizuj sobie, jak chciałbyś żeby ona wyglądała, skontaktuj się też koniecznie z następującymi osobami:
  • Koordynator Lokalny Programu Stałego, w ramach którego tworzysz akcje – z nim pozostań w kontakcie przez cały czas trwania akcji, do niego zgłaszaj się też po rozwiązania lokalnych problemów jakie napotkasz. Od niego dowiesz się, kto był poprzednim KLP Projektu, do którego możesz napisać po wskazówki.
  • Koordynator Ogólnopolski Projektu – da Ci wiele rad, jak projekt wyglądał w innych oddziałach (szczególnie przydatne, kiedy projekt nie był jeszcze organizowany w Twoim oddziale) i jaki ma plan na bieżący rok.
 
Zależnie od tego, czy akcja, którą przygotowujesz jest konferencją naukową czy cyklicznym spotkaniem będziesz potrzebował różnej ilości czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Z doświadczenia wiemy, że na organizację konferencji naukowej potrzebne są przynajmniej 2 miesiące (a optymalne są 3-4), a czasem na organizację spotkania cyklicznego wystarczy tydzień (jednak jeżeli robisz to po raz pierwszy, daj sobie więcej czasu). Planując swoje wydarzenie, rozpisz po kolei zadania z jakimi musisz się zmierzyć i przedłożyć swojemu Koordynatorowi Programu stałego, Wiceprezydentowi ds. Marketingu oraz Prezydentowi następujące dokumenty:
  • project proposal
  • szczegółowy plan konferencji
  • kosztorys (w tym catering, plakaty, koszty organizacyjne, certyfikaty, podziękowania dla prelegentów itp.)
  • spis ewentualnych partnerów oraz patronów, o których chce się ubiegać

Dopiero po uzyskaniu zgody Prezydenta Oddziału można przystąpić do realizacji konferencji.

Aulę w Centrum Dydaktycznym, w Anatomicum lub innych budynkach WUM należy rezerwować z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem. Rezerwacji dokonuje Koordynator Programu Stałego.

 
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl