polski english

HOPEspicjum

HOPEspicjum to projekt, który  ma na celu umożliwienie studentom nauczenia się podstawowych praktycznych umiejętności potrzebnych w codziennej pracy lekarza, a przede wszystkim – kontaktu z chorymi w stanie terminalnym.

W hospicjum studenci będą mogli również doskonalić swoje umiejętności diagnostyczne, szczególnie w dziedzinie onkologii. Jest to przede wszystkim możliwość, by spędzić czas z nieuleczalnie chorymi pacjentami. Pomoc będzie polegała nie tylko na asyście medycznej, ale również na spędzaniu czasu z pacjentami (rozmowa, gry w karty, rozwiązywanie krzyżówek oraz podobne formy spędzania czasu).

+ZOL (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy)
W obiekcie hospicjum funkcjonuje również zakład opieki długoterminowej. Studenci będą mogli nauczyć się podstawowych czynności praktycznych: zastrzyki, kroplówki, wkłucia, podawanie leków( różnymi drogami), poznać historię choroby pacjentów, porozmawiać z lekarzami i podyskutować na interesujące ich kwestie. Bardzo ważnym elementem wolontariatu będzie spędzanie czasu z pacjentami, którzy potrzebują rozmowy i drobnych pomocy.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl