polski english
*

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach na koordynatorów następujących projektów: Peer Support – współkoordynator (drugi koordynator – Marcin Cackowski) Chcesz pomóc w organizacji pomocy dla studentów pierwszego roku? Zapraszamy! Wymagania: - w miarę dobra dyspozycyjność we wrześniu 2018 (pakowanie i rozdawanie toreb – pod koniec września) - wiedza na temat tego ..

*

19.12 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się akcja Think Pink!, szerząca wiedzę o badaniach, które pozwalają na wczesne wykrycie raka piersi. Wolontariusze IFMSA-Poland O. Warszawa uczylitakże palpacyjnego badania piersi na specjalnych modelach. Wyedukowaliśmy prawie 100 osób, zachęcając do zdrowych postanowień noworocznych :))                  ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Sekretarza Oddziału Warszawa zostaje   Marta Pietruszka!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, Marcie serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.   Aleksandra Hyży Sekretarz Oddziału Warszawa IFMSA-Poland Tel: +48 539 914 078 | E-mail: sekretarz@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa. Zwycięzca zostaje: Marcin Wajda. Chciałbym podziękować wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Zwycięzcy gratuluję i życzę owocnej współpracy w imieniu całej Komisji Rewizyjnej Oddziału!   Mateusz Starck Komisja Rewizyjna Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / Supervising Council of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 666 248 340 | E-mail: kro.warszawa@gmail.com Oddział Warszawa ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w różnych spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA, a także w przyszłości daje możliwość objęcia stanowiska Sekretarza Oddziału.   Poszukiwana ..

*

  Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Wakacyjnych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 19.12.17 r. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Magdalena Jedynak, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Julia Pankiewicz, członek Komisji Rewizyjnej Marcin ..

To zaczniemy trochę po tzw. KRO'wemu :) Zgodnie z punktem 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland i punktem 4.6.4. Wytycznych pracy KR i KRO ogłaszam konkurs na Asystenta Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa   Czego oczekuję od kandydata? znajomości  Statutu IFMSA- Poland, Regulaminu IFMSA-Poland i Wytycznych pracy KR i KRO (chwilowo pobieżnie - szczegóły wyjdą ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że asystentem Komisji Rewizyjnej Oddziału został Jakub Świętochowski Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i zainteresowanie. Jakubowi Świętochowskiemu gratuluję i liczę na owocną współpracę, a pozostałym kandydatom chcącym działać w KRO polecam wziąć udział w konkursie na asystenta organizowanym przez mojego kolegę - Mateusza Starcka ..

Z wielką przyjemnością i nadzieją ogłaszam Konkurs na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału KRO, jako organ nadzorczy i doradczy, ściśle współpracuje z całym Zarządem, będąc jednocześnie od niego niezależnym. Jeśli chcesz wspomóc  pracę Oddziału, być odpowiedzialnym za jego prawidłowe funkcjonowanie, a w przyszłości zostać członkiem KRO, to jest to ..

Mamy przyjemność przedstawić Wam wyniki wyborów uzupełniających do Zarządu Oddziału Warszawa IFMSA-Poland na kadencję 2017/18! :) Sekretarz Oddziału - Aleksandra Hyży Mamy nadzieję na produktywny rok i owocne wyniki pracy w roku akademickim 2017/2018! ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl