polski english

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa! Z przyjemnością przedstawiam kandydatury na wybory do Zarządu Oddziału i zespołu Koordynatorów dodatkowych na rok 2018/2019: Prezydent Oddziału - Aleksandra Gos Wiceprezydent Oddziału ds. Marketingu - Anna Kowalczyk Sekretarz Oddziału - Marta Pietruszka Skarbnik Oddziału - Michał Wronecki Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego (LPO) - Magdalena Zwolińska Koordynator Lokalny ..

*

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z konkursami SCOME. 1. MEDEX - lipiec 2018 Medex to comiesięczne warsztaty wakacyjne organizowane dla przyjeźdzających do nas studentów z wymian SCORE i SCOPE.  Tematyka warsztatów jest dowolna. Mogą to być projekty które odbywają się regularnie w naszym oddziale lub też zupełnie nowe. Wymagania - ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa, Mam przyjemność zwołać Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 02.06.2018 r. o godzinie 17:00 w sali 233 w Centrum Dydaktycznym WUM. Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2018/2019): Prezydenta Oddziału Wiceprezydenta Oddziału ds. Marketingu Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Publicznego ..

*

Kochani Outgoings! Zapraszamy was na OBOWIĄZKOWE spotkanie dla wszystkich wyjeżdżających, czyli Pre-Departure Training (PDT). Zapoznacie się z zasadami opieki nad studentami przyjeżdżającymi i odrabiania kaucji. Będziemy gościć: - dr Ewę Zwolińską z Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego, która opowie nam o szczepieniach zalecanych przed wyjazdem,  - dr Dagny Krankowską z Kliniki ..

*

Cześć!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na stanowiska Członków Zespołu Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: zostają nimi Zuzanna Śmiech oraz Robert Siemiątkowski Tym samym pragnę przedstawić Wam pełen skład Zespołu Lokalnego SCORE, którego członkami w roku akademickim 2017/2018 są: Michalina Derbich, Zuzanna Śmiech i ..

*

Już są! Wyniki uzupełniającego konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS!   Z ogromną przyjemnością przedstawiam wyniki: KLP Państwo Płodni - Maja Skwarska KLP Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial - WAKAT   Serdecznie witam w Zespole SCORAngels :) Gratuluję i już nie mogę doczekać się współpracy ..

*

Cześć!   SCORE jest jednym z dwóch programów stałych naszej organizacji, który umożliwia studentom kierunków medycznych odbycie zagranicznych praktyk z praktycznie każdej dziedziny medycyny, w niemal każdym zakątku świata. Jednocześnie, głównie w okresie wakacyjnym, przyjmujemy zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają do Warszawy nie tylko w celu pracy przy WUMie, ale także ..

Z przyjemnością ogłaszam wyniki wyborów na Koordynatora Lokalnego ds. Zasobów Ludzkich. Koordynatorem zostaje: Piotr Sochaczewski! Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Wybór nie był prosty. Piotrowi gratuluję i liczę na owocną współpracę :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego ..

*

Zgodnie z uchwałą podjętą jednogłośnie na Posiedzeniu Zarządu Oddziału dnia 13.03.2018 r. w naszym Oddziale została powołana nowa funkcja - Koordynator Lokalny ds. Zasobów Ludzkich. W związku z powyższym mam przyjemność ogłosić konkurs na to stanowisko. Jeśli zależy Ci na integracji w Oddziale i zwiększeniu możliwości rozwoju dla ..

*

Konkurs na Koordynatorów Lokalnych Projektów zostaje przedłużony z uwagi na brak zgłoszeń w konkursach. Wciąż poszukujemy KLPs następujących projektów: Państwo Płodni Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial   Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail lora@warszawa.ifmsa.pl    Na Wasze zgłoszenia czekam do 27.03.2018r. do godz. 23:59 Wyniki konkursu zostaną ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl