polski english
*

Witajcie, trzy projekty Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego - SCOPH - wciąż czeka na swoich koordynatorów. Jeśli chcesz walczyć o "zdrowsze jutro", poświęcić swoją wiedzę i czas dla innych oraz jednocześnie zdobyć cenne i interesujące doświadczenia - dołącz do nas!   Lista projektów wciąż poszukujących swoich Koordynatorów: 1) Ratowanie na spontanie - jest to ..

Uprzejmie informuję, iż składanie papierowych kwestionariuszy kwalifikacyjnych na praktyki SCOPE / wymianę naukową SCORE oraz pozostałych wymaganych dokumentów wg regulaminu będzie możliwe w terminach:   wtorek 08.11 w godzinach 19:00 - 20:00 poniedziałek 14.11 w godzinach 19:30 - 20:30 czwartek 17.11 w godzinach 19:00 - 20:00 Czekamy na ..

*

Koordynatorzy Lokalni Projektów SCORA poszukiwani! Interesujesz się zdrowiem reprodukcyjnym? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tematyce HIV/AIDS i uświadamiać innych? Dobrze czujesz się w roli edukatora? Masz głowę pełną pomysłów, dużo chęci do działania i nie wiesz jak je wykorzystać?  Sprawdź się w SCORA, programie dla odważnych!  Program Stały ds. Zdrowia Reprodukcyjnego ..

*

Przed nami kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Zdrowie Pod Kotrolą! Tym razem odbędzie się ona 20.11.2016 r. w godzinach 9:00-16:00 w Galerii Handlowej Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie. Akcja Zdrowie Pod Kontrolą składa się z kilku projektów, których wspólnym celem jest ułatwienie społeczeństwu dostępu do podstawowej diagnostyki ..

Pragnę ogłosić otwarcie konkursu na stanowisko asystenta skarbnika o. Warszawa IFMSA-Poland.   Od kandydata oczekuje: rzetelności dokładności systematyczności w pracy komunikatywności stałego dostępu do internetu oraz umiejętności korzystania z bankowości internetowej chęci nauki  dyspozycyjności  doświadczenia w IFMSA-Poland (mile widziane, ale nie obowiązkowe)   W zamian oferuję: możliwość bliższego poznania struktur IFMSA-Poland oraz angażowania się zarówno w życie Oddziału jak ..

*

O co właściwie chodzi? ;) HOPEspicjum to projekt, który  ma na celu umożliwienie studentom nauczenia się podstawowych praktycznych umiejętności potrzebnych w codziennej pracy lekarza, a przede wszystkim – kontaktu z chorymi w stanie terminalnym. W hospicjum studenci będą mogli również doskonalić swoje umiejętności diagnostyczne, szczególnie w dziedzinie ..

*

Bardzo miło mi ogłosić, że Współkoordynatorkami Projektu "Lekcja Kontra Infekcja" zostają:   Paulina Szabelska i Anna Łomańska   Serdecznie gratuluję. Już nie mogę się doczekać współpracy z Wami!   Anna Orłowska Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego / Local Public Health Officer  Tel.: +664 892 244 | E-mail: annaorlowska@yahoo.com Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA - Poland   ..

*

Cześć!   Jest mi niezwykle miło poinformować o wyniku konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju oddziału Warszawa! Niniejszym ogłaszam, że do zespołu SCORP dołącza Aleksander Markiewicz Serdecznie dziękuję za liczne zgłoszenia i gratuluję nowemu asystentowi licząc na owocną i miłą współpracę!   Paulina Żybul   Koordynator ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa! Zgodnie z uchwałą podjętą jednogłośnie na Posiedzeniu Zarządu Oddziału dnia 24.10.2016 r. w naszym Oddziale została powołana nowa funkcja, tj. Viceprezydent ds. English Division.  W związku z tym pragnę ogłosić konkurs na powyższe stanowisko.  Do obowiązków Viceprezydenta ds. English Division należeć będą: • dbanie o ..

Uprzejmie informuję, iż rozpoczęły się zapisy na egzaminy językowe SCOPE & SCORE. Są one przeznaczone dla osób, które nie mają dokumentów zgodnych z wymaganiami regulaminu potwierdzających znajomość języków obcych niezbędnych do procesu kwalifikacji na praktyki wakacyjne SCOPE/wymianę naukową SCORE.   Zapisy na egzamin trwają do 2 listopada.   Egzaminy odbędą się ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl