polski english
*

Koordynatorzy Lokalni Projektów SCORA poszukiwani! Interesujesz się zdrowiem reprodukcyjnym? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tematyce HIV/AIDS i uświadamiać innych? Dobrze czujesz się w roli edukatora? Masz głowę pełną pomysłów, dużo chęci do działania i nie wiesz jak je wykorzystać?  Sprawdź się w SCORA, programie dla odważnych!  Program Stały ds. Zdrowia Reprodukcyjnego ..

Koordynatorzy Lokalni Projektów SCOME poszukiwani!           Jeśli chcesz organizować warsztaty, konferencje, masz pomysły na ciekawe spotkania i dyskusje, widisz lukę w edukacji – nie wahaj się i weź udział w konkursie na koordynatora projektu SCOME.     Z wielką przyjemnością ogłaszam konkurs na Koordynatorów Lokalnych następujących projektów:   WARSZTATY: Podstawy Pielęgniarstwa Międzykulturowość w gabinecie lekarskim Warsztaty ..

*

DOŁĄCZ DO SCORPIONÓW !!!   SCORP to Program Stały ds. Praw Człowieka i Pokoju, zajmujący się bardzo szeroką tematyką. Wolontariat i niesienie wsparcia osobom, które najbardziej tego potrzebują uważamy za wartość, którą należy pielęgnować i promować wśród młodych ludzi, zwłaszcza tych, których codziennością będzie kiedyś pomaganie, czyli studentów ..

Działając na mocy punktu 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 17.10.2017 r. o godzinie 20:00 w sali 8 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM. Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018): Prezydenta Oddziału, Sekretarza Oddziału, Skarbnika Oddziału. Zgodnie z Regulaminem IFMSA-Poland, Sekretarz ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w różnych spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA, a także w przyszłości daje możliwość objęcia stanowiska Sekretarza ..

    SCOPH - o co w tym wszystkim chodzi?        Jesteśmy jednym z sześciu programów działających w ramach IFMSA. Zajmujemy się zdrowiem publicznym, czyli szeroko rozumianą profilaktyką, szerzeniem wiedzy na temat chorób mogacych dotknąć każdego z nas oraz promujemy zdrowy tryb życia.      Współpracujemy z lokalnymi, ogólnopolskimi, ..

Zgodnie z uchwałą podjętą jednogłośnie na Posiedzeniu Zarządu Oddziału dnia 02.10.2017 r. w naszym Oddziale została ponownie powołana funkcja Viceprezydenta ds. English Division.  W związku z tym pragnę ogłosić konkurs na powyższe stanowisko.  Do obowiązków Viceprezydenta ds. English Division należeć będą: • dbanie o całokształt działalności członków IFMSA-Poland Oddział ..

Walne Zgromadzenie Członków Oddziału już za nami - mamy zaszczyt zaprezentować Zarząd Oddziału Warszawa na kadencję 2017/18! 😊 A oto i oni: Prezydent Oddziału Warszawa - Aleksandra Kurek Wiceprezydent ds. Marketingu - Patrycja Kociołek Sekretarz Oddziału - Joanna Olszewska Skarbnik Oddziału - Michał Wronecki LPO - Aleksandra Gos LOME - Marcin Cackowski LORP - Aleksander Markiewicz  LORA - Agnieszka Palus LORE - Julia Pankiewicz LEO - ..

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 25 maja 2017 o g. 18.30 w sali 231 CD. Serdecznie zapraszam! Aleksandra Kurek Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 535 240 295 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Z przyjemnością przedstawiam kandydatów na wybory do Zarządu Oddziału Warszawa oraz KRO IFMSA-Poland na kadencję 2017/18: 1. Prezydent Oddziału - Aleksandra Kurek 2. Wiceprezydent ds. Marketingu - Patrycja Kociołek 3. Sekretarz - Joanna Olszewska 4. Skarbnik - Michał Wronecki 5. LEO - Magdalena Jedynak 6. LOME - Marcin Cackowski 7. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl