polski english
*

W zeszłym tygodniu obyła się akcja Ratowanie na Spontanie w XLIII im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie.   Uczniowie zostali przeszkoleni przez naszych wolontariuszy z zakresu pierwszej pomocy i wielu niezbędnych w tym zakresie zagadnień.   Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i wszystko przebiegło w bardzo pozytywnej atmosferze. ..

*

W poprzedni weekend nasze projekty "Marrow Hero" oraz "Strumień Życia" pojawiły się podczas Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych Piłki Ręcznej odbywających się w CSR przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udało się zarejestrować 30 potencjalnych dawców szpiku oraz rozdać mnóstwo oświadczeń woli oddania narządów. To jeden z najbardziej sportowych ..

*

9 kwietnia 2017 mieliśmy przyjemność gościć na Biegu SGH. Pogoda była chłodna, ale za to sportowe emocje gorące! Zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne, wiele osób udało nam się przebadać pod kątem poziomu glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego i składu ciała. Wiosnę w IFMSA uznajemy za oficjalnie rozpoczętą! ..

1 i 2 kwietnia 2017 r. to weekend, podczas którego w całej Polsce odbywa się prozdrowotna akcja Zdrowie pod Kontrolą. W Warszawie wydarzenie odbyło się w Galerii Handlowej Bemowo i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Chętni mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, takie jak pomiar glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego, ..

*

W dniach 03.03.-09.03.2017 r. w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się 4 akcje projektu "Lekcja kontra infekcja".  Lekcje zostały zorganizowane pod patronatem Fundacji Ronalda McDonalda. W Szpitalu można było też obejrzeć wystawę mikroorganizmów i wirusów. Motywem przewodnim programu towarzyszącego wystawie były spotkania ze studentami IFMSA Poland ..

*

W sobotę, 18 marca 2017, odbyła się długo wyczekiwana II Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Szczep (się) świadomie- od immunologii do praktyki". Na tegorocznej edycji gościli znakomici Prelegenci, między innymi: dr Iwona Paradowska-Stankiewicz, Krajowy konsultant ds. Epidemiologii; dr Paweł Grzesiowski- Przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa;  dr Ewa Augustynowicz z Narodowego ..

*

Witajcie!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na stanowisko Członków Zespołu Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: zostają nimi Julia Pankiewicz, Magdalena Zwolińska i Justyna Zając   Serdecznie gratuluję i liczę na udaną współpracę! Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć ubiegania się o to ..

*

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne SCOPE/SCORE, które odbędzie się   20 marca 2017 r.  o godzinie 18:30 w sali 119 CBI ul. Żwirki i Wigury 63   Na spotkaniu będziecie mogli zapisać się jako Contact Person jednego z naszych Incomings, zostać Koordynatorem tygodnia lub miesiąca. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania odnośnie ..

*

W dniu 7. marca odbyło się spotkanie pod hasłem "Mukowiscydoza - niewidoczna choroba" przeprowadzona we współpracy z Fundacją MATIO w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy. Zagłębiony został temat tej genetycznej choroby w aspektach problemów codziennego życia osób chorych, nowych terapii leczniczych oraz specjalistycznej dietoterapii. Cała akcja spotkała ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa. Zwyciężcą zostaje: Marcin Mejer-Zachorowski. Chciałbym podziękować wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Zwyciężcy gratuluję i życzę owocnej współpracy w imieniu całej Komisji Rewizyjnej Oddziału!   Mateusz Starck Komisja Rewizyjna Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / Supervising Council of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 666 248 340 | ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl