polski english
*

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst.)! Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę w najseksowniejszym Programie Stałym w IFMSA, chcesz rozwijać się w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, jesteś osobą zmotywowaną do działania i potrafisz zarażać tym innych, ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Wiceprezydenta ds. Marketingu Oddziału Warszawa IFMSA-Poland   Funkcja te oferuje niepowtarzalną możliwość rozwoju i kształtowania umiejętności z zakresu zarządzania, marketingu oraz kontaktów interpersonalnych. Ponadto zwiększa to znacznie okazje do poznawanie szerokiego grona członków IFMSA-Poland  - nie tylko z naszego Oddziału, ale ..

*

Mam przyjemność przedstawić  wyniki konkursów na Koordynatorów Lokalnych Projektów SCORP!   Konferencja Medycy dla Afryki - Magdalena Pietkun   Kino SCORPion - Barbara Malek   Szlachetna paczka - Magdalena Sarwińska, Anna Zapolska, Marcin Wajda   Medyczna WOŚP - Paulina Rychcik, Magdalena Joniewicz   Witam na pokładzie i liczę na udaną współpracę!   Chciałbym również podziękować wszystkim kandydatom na ..

*

Z wielką przyjemnością chiałbym ogłosić wyniki konkursów na Koordynatorów Lokalnych Projektów SCOME: 1) Konferencja Zaburzenia Odżywiania Się - Aneta Durmaj i Julia Pankiewicz 2) Poznaj Swoją Specjalizację - Krzysztof Lippki i Barbara Malek 3) Międzykulturowość w gabinecie - Olga Przybyła 4) Fakultet EKG - Aleksander Markiewicz 5) Warsztaty RadioLogicznie - Katarzyna ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego ( LPO ASST) Jeśli chcesz działać, masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności, nauczyć się zarządzać czasem, poznać nowych ludzi... A PRZEDE WSZYSTKIM CHCESZ PRACOWAĆ DLA SCOPH! Spróbuj! Wymagania: - chęci -komunikatywność -motywacja - znajomość struktury SCOPH Zadania: - pomoc w organizacji ..

*

Cześć!  SCORE to Program Stały zajmujący się organizowaniem Wymian Naukowych dla studentów wszystkich kierunków medycznych naszej uczelni, niemalże w każdym zakątku świata!  Jednocześnie organizuje wymiany dla studentów z zagranicy, co stanowi niepowtarzalną okazję by poznać wspaniałych ludzi, zyskać znajomych z całego świata i zbliżyć się do ich kultury.    Dlatego ..

*

Z przyjemnością ogłaszam konkurs na funkcję Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Praw Człowieka i Pokoju (LORP Asst.)!   Jeśli chcesz zaangażować się w życie uczelni,  rozwijać się na wielu płaszczyznach, jesteś osobą zmotywowaną do działania i potrafisz zarażać tym innych, a ponadto masz jeszcze trochę wolnego czasu i lubisz ..

Kochani Wolontariusze! Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Koordynatorzy Lokalni Projektów zostali wybrani! Zgłosiła się zaskakująca liczba osób. Miś Pod Szpitalną Choinkę skusił ponad 10ciu studentów! Wszystkie zgłoszenia były bardzo dobre, co sprawiło, że wybranie koordynatorów było ogromnym wyzwaniem. Jeśli nie udało Wam się zostać koordynatorem upatrzonego projektu ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Sekretarza Oddziału Warszawa zostaje   Aleksandra Hyży!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, każda kandydatura była bardzo wartościowa, więc podjęcie decyzji naprawdę stanowiło nie lada problem. Oli serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.   Joanna Olszewska Sekretarz Oddziału Warszawa IFMSA-Poland Tel: +48 501 354 503 | ..

*

Marzysz o przeżyciu niezapomnianej wakacyjnej przygody i nie straszne Ci nowe wyzwania? Pragniesz poznać tajniki pracy naukowej lub praktyki klinicznej w innym kraju? Jesteś osobą zainspirowaną zagraniczną kulturą, językami i zwyczajami panującymi na świecie? Chciałbyś wymienić doświadczenia z innymi studentami i poznać kunszt praktyki lekarskiej każdego zakątka globu? Jeśli na ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl