polski english

SCOPH - o co w tym wszystkim chodzi?         Jesteśmy jednym z sześciu programów działających w ramach IFMSA. Zajmujemy się zdrowiem publicznym, czyli szeroko rozumianą profilaktyką, szerzeniem wiedzy na temat chorób mogacych dotknąć każdego z nas oraz promujemy zdrowy tryb życia.      Współpracujemy z lokalnymi, ogólnopolskimi, ..

Cześć! SCOPE to Program Stały ds. Praktyk Klinicznych, zajmujący się organizowaniem miesięcznych praktyk dla studentów naszej uczelni, wyjeżdzających za granicę oraz studentów z innych krajów, przyjeżdżających do Polski. Zarówno wyjazd na praktyki, jak i goszczenie studentów przyjeżdżających jest niezwykłym przeżyciem, doświadczaniem innych kultur, a przede wszystkim zawieraniem międzynarodowych ..

Mam przyjemność ogłosić konkurs na stanowisko Asystenta Prezydenta Oddziału Warszawa. Jeśli jesteś zmotywowany do działania i chciałbyś dołączyć do zespołu Zarządu Oddziału, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Funkcja ta stwarza niepowtarzane okazje do poznania osób działających zarówno w Oddziale, jak i w Zarządzie Głównym IFMSA-Poland oraz do ..

*

SZUKAMY KOORDYNATORÓW SCOME☺ Jeśli chcesz organizować warsztaty, konferencje, masz pomysły na ciekawe spotkania i dyskusje, widzisz lukę w edukacji medycznej– nie wahaj się i weź udział w konkursie na koordynatora projektu SCOME. Można jednocześnie kandydować na kilka projektów! Z wielką przyjemnością ogłaszam konkurs na Koordynatorów Lokalnych Projektów: WARSZTATY: • Podstawy Pielęgniarstwa • ..

*

Z wielką radością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Lokalnego Koordynatora ds. Edukacji Medycznej! Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną, zainteresowaną działalnością SCOME, a także posiadasz dużo energii, to serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Nie musisz posiadać dużego doświadczenia w działaniu w IFMSA, najważniejsze to chęć ..

Początek roku, nowe plany, nowe postanowienia…a może by tak zająć się PR, marketingiem i fundraisingiem? Kochani, mam wielką przyjemność zaprosić do swojego marketingowego zespołu nową osobę! Rekrutacja startuje dzisiaj i potrwa jeszcze przez najbliższy tydzień, deadline 10.10.2018r.. godzina 23:59 Jeżeli chcesz poczuć się jak rekin biznesu i poznać pracę ..

*

Interesujesz się zdrowiem seksualnym? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tematyce HIV/AIDS i uświadamiać innych? Dobrze czujesz się w roli edukatora? Masz głowę pełną pomysłów, dużo chęci do działania i nie wiesz jak je wykorzystać? Sprawdź się w SCORA, programie dla odważnych! Program Stały ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS ..

*

Z wielką przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst).   Stanowisko to pozwala na: rozwój wielokierunkowy - organizacja wydarzeń, zarządzanie zespołem, podstawy marketingu; działanie na rzecz zdrowia i praw seksualnych i reprodukcyjnych (SRHR); poznanie struktur SCORA, IFMSA-Poland, IFMSA; zdobycie doświadczenia przydatnego do objęcia stanowiska   Koordynatora ..

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 2 czerwca 2018 o g. 17.10 w sali 233 CD. Serdecznie zapraszam! Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa! Z przyjemnością przedstawiam kandydatury na wybory do Zarządu Oddziału i zespołu Koordynatorów dodatkowych na rok 2018/2019: Prezydent Oddziału - Aleksandra Gos Wiceprezydent Oddziału ds. Marketingu - Anna Kowalczyk Sekretarz Oddziału - Marta Pietruszka Skarbnik Oddziału - Michał Wronecki Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego (LPO) - Magdalena Zwolińska Koordynator Lokalny ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl