polski english
*

Cześć!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na stanowiska Członków Zespołu Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: zostają nimi Zuzanna Śmiech oraz Robert Siemiątkowski Tym samym pragnę przedstawić Wam pełen skład Zespołu Lokalnego SCORE, którego członkami w roku akademickim 2017/2018 są: Michalina Derbich, Zuzanna Śmiech i ..

*

Już są! Wyniki uzupełniającego konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS!   Z ogromną przyjemnością przedstawiam wyniki: KLP Państwo Płodni - Maja Skwarska KLP Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial - WAKAT   Serdecznie witam w Zespole SCORAngels :) Gratuluję i już nie mogę doczekać się współpracy ..

*

Cześć!   SCORE jest jednym z dwóch programów stałych naszej organizacji, który umożliwia studentom kierunków medycznych odbycie zagranicznych praktyk z praktycznie każdej dziedziny medycyny, w niemal każdym zakątku świata. Jednocześnie, głównie w okresie wakacyjnym, przyjmujemy zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają do Warszawy nie tylko w celu pracy przy WUMie, ale także ..

Z przyjemnością ogłaszam wyniki wyborów na Koordynatora Lokalnego ds. Zasobów Ludzkich. Koordynatorem zostaje: Piotr Sochaczewski! Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Wybór nie był prosty. Piotrowi gratuluję i liczę na owocną współpracę :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego ..

*

Zgodnie z uchwałą podjętą jednogłośnie na Posiedzeniu Zarządu Oddziału dnia 13.03.2018 r. w naszym Oddziale została powołana nowa funkcja - Koordynator Lokalny ds. Zasobów Ludzkich. W związku z powyższym mam przyjemność ogłosić konkurs na to stanowisko. Jeśli zależy Ci na integracji w Oddziale i zwiększeniu możliwości rozwoju dla ..

*

Konkurs na Koordynatorów Lokalnych Projektów zostaje przedłużony z uwagi na brak zgłoszeń w konkursach. Wciąż poszukujemy KLPs następujących projektów: Państwo Płodni Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial   Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail lora@warszawa.ifmsa.pl    Na Wasze zgłoszenia czekam do 27.03.2018r. do godz. 23:59 Wyniki konkursu zostaną ..

*

Zapraszam do zapoznania się z wynikami konkursów na koordynatorów projektów SCOME.   Peer Support - Emilia Płatos  Pomysł na konferencję - Konferencja Geriatryczna - Anna Frączek, Paulina Mąkosa    Konferencja Medycyna w sporcie - WAKAT Konkurs zostanie przedłużony do 18.03.2018 Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail lome@warszawa.ifmsa.pl Gratulację i ..

Nasi wolontariusze nie próżnowali w ferie! W walentynki mieli przyjemność pomóc przy akcji Z Miłości do Serca w firmie Deloitte! Akcja miała na celu zachęcenie pracowników firmy do dbania o swoje zdrowie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji, ponieważ wiemy, że nie zawsze ..

*

Rozpoczął się semestr letni, a Ty masz w sobie po feriach mnóstwo energii do działania? Chcesz robić coś jeszcze poza nauką, ale nie do końca wiesz jeszcze co? Serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił jako Koordynator Lokalny jednego z projektów SCORA! Nie musisz mieć doświadczenia! 😉   Ogłaszam konkurs ..

*

Nowy semestr - nowe projekty!   Drugi semestr to świetna okazja żeby zacząć działać w IFMSA! Dlaczego? Ponieważ już się przekonaliście, że pierwszy nie był aż tak zły, a w Waszym planie znajdzie się jeszcze miejsce na coś więcej niż książki ;) Nadszedł czas, aby reaktywować projekty SCOPH, których ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl