polski english
*

Mam przyjemność ogłosić konkurs na stanowisko Wiceprezydenta Oddziału Warszawa ds. Zasobów Ludzkich.  Dołącz do zgranego, zmotywowanego i prężnie działającego zespołu naszego Zarządu Oddziału Warszawa IFMSA-Poland już teraz! :) Do obowiązków związanych z pełnieniem tej funkcji będą należały m.in.: Stały kontakt z Członkami Zarządu Oddziału Nadzorowanie płynności pracy w Oddziale oraz pilnowanie ..

*

Z przyjemnością mam zaszczyt ogłosić konkurs na Asystenta Prezydenta Oddziału Warszawa. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego, zmotywowanego i prężnie działającego zespołu naszego Zarządu warszawskiego Oddziału IFMSA-Poland, nie wahaj się i złóż swoją kandydaturę! :) Funkcja ta stwarza wiele możliwości rozwoju oraz niepowtarzalne szanse poznania całego grona osób działających ..

*

W Centrum Handlowym Złote Tarasy odbyła się pierwsza w tym roku akcja w ramach „Movember”. Razem z Fundacją „Kapitan Światełko” prowadziliśmy profilaktykę nowotworów jądra i prostaty. Staraliśmy się w jak najlepszy i najbardziej przystępny sposób przekazać mężczyznom wiedzę na temat samobadania jąder i namawialiśmy do jak ..

*

  I am pleased to announce vacancy for the Vice President on English Division Assistant. If you are ready to face a challenge and are interested in working with IFMSA-ED Project Coordinators helping them to introduce new projects and organizing their work as well as developing English Division ..

*

  Już są! Wyniki konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS! Z ogromną przyjemnością i niekrytą radością mam zaszczyt przedstawić nowych członków Zespołu Koordynatorów SCORA w roku akademickim 2016/2017: KLP Movember - Aleksander Markiewicz, Kamila Matyka KLP Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial ..

Z radością oficjalnie oznajmiam, iż na nowe stanowisko jakim jest Viceprezydent ds. English Division decyzją Zarządu Oddziału Warszawa została wybrana Alicja Baska!  Ala już w zeszłym roku budowała silne więzi ze studentami English Division i z zapałem angażowała się w ich aktywizację w szeregach naszego Oddziału. Ponadto ..

Uprzejmie informuję, iz posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Wakacyjnych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 20.11.2016 r. W skład Komisji wejdą Prezydent Oddziału Warszawa ALeksandra Kurek, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Katarzyna Krzeszowiak, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Katarzyna Broniarek i członek Komisji Rewizyjnej ..

*

Z radością informuję o aktywacji formularza elektronicznego na Praktyki Wakacyjne SCOPE.   Aby móc go wypełnić, uprzednio należy założyć konto na stronie swojego oddziału i aktywować je (może to zrobić Sekretarz, Skarbnik o ile student dopełnił formalności związanych z członkostwem).  Proszę zaktualizować dane osobowe i teleadresowe, a następnie przystąpić do wypełniania formularza. Formularz można zapisać i powrócić ..

Witajcie!   Ruszamy z naborem do Zespołu ds. Marketingu IFMSA Warszawa! Każdy z Was może się zgłosić do pracy w zespole i zostać częścią kluczowej drużyny Oddziału Warszawa.       KOGO SZUKAMY? Poszukujemy osób na konkretne stanowiska:    Asystent Wiceprezydenta Oddziału ds. Marketingu   Koordynator Marketingowy Programu SCORA   Koordynator Marketingowy Programu SCOME   Koordynator Marketingowy Programu SCOPH   Koordynator Marketingowy Programu ..

W związku z brakiem zgłoszeń na stanowisko asystenta skarbnika do dnia wymienionego w ogłoszeniu z dnia 30.10.2016r. konkurs zostaje przedłużony. Zgłoszenia proszę nadsyłać do dnia 13.11.2016r. na podany w pierwotnym ogłoszeniu adres mailowy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane dnia 16.11.2016r. na stronie internetowej www.warszawa.ifmsa.pl Link do oryginalnego ogłoszenia: http://warszawa.ifmsa.pl/pl/artykul,asystent_skarbnika_o_warszawa_poszukiwany,1158 Jan Świdwiński Skarbnik ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl