polski english
*

Cześć!  SCORE to Program Stały zajmujący się organizowaniem Wymian Naukowych dla studentów wszystkich kierunków medycznych naszej uczelni, niemalże w każdym zakątku świata!  Jednocześnie organizuje wymiany dla studentów z zagranicy, co stanowi niepowtarzalną okazję by poznać wspaniałych ludzi, zyskać znajomych z całego świata i zbliżyć się do ich kultury.    Dlatego ..

*

Z przyjemnością ogłaszam konkurs na funkcję Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Praw Człowieka i Pokoju (LORP Asst.)!   Jeśli chcesz zaangażować się w życie uczelni,  rozwijać się na wielu płaszczyznach, jesteś osobą zmotywowaną do działania i potrafisz zarażać tym innych, a ponadto masz jeszcze trochę wolnego czasu i lubisz ..

Kochani Wolontariusze! Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Koordynatorzy Lokalni Projektów zostali wybrani! Zgłosiła się zaskakująca liczba osób. Miś Pod Szpitalną Choinkę skusił ponad 10ciu studentów! Wszystkie zgłoszenia były bardzo dobre, co sprawiło, że wybranie koordynatorów było ogromnym wyzwaniem. Jeśli nie udało Wam się zostać koordynatorem upatrzonego projektu ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Sekretarza Oddziału Warszawa zostaje   Aleksandra Hyży!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, każda kandydatura była bardzo wartościowa, więc podjęcie decyzji naprawdę stanowiło nie lada problem. Oli serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.   Joanna Olszewska Sekretarz Oddziału Warszawa IFMSA-Poland Tel: +48 501 354 503 | ..

*

Marzysz o przeżyciu niezapomnianej wakacyjnej przygody i nie straszne Ci nowe wyzwania? Pragniesz poznać tajniki pracy naukowej lub praktyki klinicznej w innym kraju? Jesteś osobą zainspirowaną zagraniczną kulturą, językami i zwyczajami panującymi na świecie? Chciałbyś wymienić doświadczenia z innymi studentami i poznać kunszt praktyki lekarskiej każdego zakątka globu? Jeśli na ..

*

Koordynatorzy Lokalni Projektów SCORA poszukiwani! Interesujesz się zdrowiem reprodukcyjnym? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tematyce HIV/AIDS i uświadamiać innych? Dobrze czujesz się w roli edukatora? Masz głowę pełną pomysłów, dużo chęci do działania i nie wiesz jak je wykorzystać?  Sprawdź się w SCORA, programie dla odważnych!  Program Stały ds. Zdrowia Reprodukcyjnego ..

Koordynatorzy Lokalni Projektów SCOME poszukiwani!           Jeśli chcesz organizować warsztaty, konferencje, masz pomysły na ciekawe spotkania i dyskusje, widisz lukę w edukacji – nie wahaj się i weź udział w konkursie na koordynatora projektu SCOME.     Z wielką przyjemnością ogłaszam konkurs na Koordynatorów Lokalnych następujących projektów:   WARSZTATY: Podstawy Pielęgniarstwa Międzykulturowość w gabinecie lekarskim Warsztaty ..

*

DOŁĄCZ DO SCORPIONÓW !!!   SCORP to Program Stały ds. Praw Człowieka i Pokoju, zajmujący się bardzo szeroką tematyką. Wolontariat i niesienie wsparcia osobom, które najbardziej tego potrzebują uważamy za wartość, którą należy pielęgnować i promować wśród młodych ludzi, zwłaszcza tych, których codziennością będzie kiedyś pomaganie, czyli studentów ..

Działając na mocy punktu 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 17.10.2017 r. o godzinie 20:00 w sali 8 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM. Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018): Prezydenta Oddziału, Sekretarza Oddziału, Skarbnika Oddziału. Zgodnie z Regulaminem IFMSA-Poland, Sekretarz ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w różnych spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA, a także w przyszłości daje możliwość objęcia stanowiska Sekretarza ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl