polski english

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa,   Mam przyjemność zwołać Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się 22 października 2018r. o godzinie 14:30 w Szpitalu Pediatrycznym WUM na II piętrze. Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2018/2019): Wiceprezydenta Oddziału ds. Zasobów Ludzkich Koordynatora Lokalnego ds. Praktyk Klinicznych Studentów ..

*

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursów na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (SCORA). Wasze kandydatury były naprawdę wspaniałe, a w listach widać było mnóstwo motywacji do działania. A oto wyniki: Edukacja rówieśnicza - Aleksandra Marzec, Julia Szewczyk, WAKAT; Prewencja HIV - WAKAT; Movember - WAKAT; Seksualia ..

*

Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów SCORP!   Konferencja „Medycy dla Afryki”: Oliwia Wrotek   Marzycielska Poczta: Zofia Gajek   Przychodnia Studencka: Anna Cegieła, Monika Rulewska   Medyczna WOŚP: Paulina Żybul, Dominika Paździor   Leczyć bez uprzedzeń: Paweł Zugaj   Daphne- stop przemocy wobec kobiet: Justyna Janicka   Co dwie głowy to nie jedna: Karolina Gumiężna   Czytamy ..

*

Cześć! Jest mi niezwykle miło poinformować o wyniku konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju oddziału Warszawa!  Niniejszym ogłaszam, że LORP Asst. zostaje:   Zofia Gajek   Serdecznie dziękuję za zgłoszenia i gratuluję nowej asystentce licząc na owocną i miłą współpracę!       Kamila Matyka Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka i ..

Pragniemy poinformować, iż w konkursie na asystentów w programie SCOPE wyłoniłyśmy dwie osoby, które będą pracować w naszym teamie. Marta Kras- Asystent Koordynatora Lokalnego ds. Praktyk Klinicznych Studentów Wyjeżdżających (LEO-out) Monika Salach- Asystent Koordynatora Lokalnego ds. Praktyk Klinicznych Studentów Przyjeżdzających (LEO-in) Dziękujemy za wszystkie przesłane kandydatury, wybór zdecydowanie nie ..

*

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst) obejmuje Katarzyna Rylewicz! Kasi gratuluję i liczę na owocną współpracę! Pozostałych natomiast zachęcam do wysyłania kandydatur na członków Zespołu SCORA! Nie bójcie się! Ze wszystkim Wam pomożemy! PROJEKTY, które czekają na swoich ..

*

Z przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Edukacji Medycznej SCOME ♥ LOME Asst. zostaje: Emilia Płatos Dziękuję wszystkim pozostałym kandydatom za zgłoszenia- jesteście cudowni. Wybór spędzał mi sen z powiek przez ostatnie kilka dni! Jednocześnie zachęcam Was wszystkich do zaangażowania się w pracę w SCOME w tym ..

*

Z przyjemnością ogłaszam konkurs na funkcję Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Praw Człowieka i Pokoju (LORP Asst.)!   Jeśli chcesz zaangażować się w życie uczelni, rozwijać się na wielu płaszczyznach, jesteś osobą zmotywowaną do działania i potrafisz zarażać tym innych, a także masz jeszcze trochę wolnego czasu i lubisz ..

*

DOŁĄCZ DO ZIELONEGO TEAMU SCORP!   SCORP to Program Stały ds. Praw Człowieka i Pokoju, w którym działamy na wielu płaszczyznach, jednak wspólnym mianownikiem wszystkich naszych akcji jest pomoc innym. Jeżeli chcesz razem z nami zrobić coś dobrego, a przy okazji nauczyć się wielu nowych rzeczy i poznać wspaniałych ludzi, ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w różnych spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA, a także w przyszłości daje możliwość objęcia stanowiska Sekretarza Oddziału.   Poszukiwana ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl