polski english

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 25 maja 2017 o g. 18.30 w sali 231 CD. Serdecznie zapraszam! Aleksandra Kurek Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 535 240 295 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Z przyjemnością przedstawiam kandydatów na wybory do Zarządu Oddziału Warszawa oraz KRO IFMSA-Poland na kadencję 2017/18: 1. Prezydent Oddziału - Aleksandra Kurek 2. Wiceprezydent ds. Marketingu - Patrycja Kociołek 3. Sekretarz - Joanna Olszewska 4. Skarbnik - Michał Wronecki 5. LEO - Magdalena Jedynak 6. LOME - Marcin Cackowski 7. ..

Działając na mocy punktu 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 25.05.2017 r. o godzinie 18:00 w sali 231 w Centrum Dydaktycznym WUM. Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018): Prezydenta Oddziału Wiceprezydenta Oddziału ds. Marketingu Koordynatora Lokalnego ..

*

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy zdjęcia z ORLEN Warsaw Marathon.   Dzięki obecności projektu Serce Masz Tylko Jedno była możliwość wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych nie tylko podczas biegu, ale również kilka dni wcześniej podczas rejestracji zawodników.   Wydawnictwo Lekarskie PZWL przekazało nam książki, którymi mogliśmy nagrodzić wolontariuszy biorących udział w ..

*
*
*
*

W dniu 24.04.2017r.  i 27.04.2017r. pluszowy WUMiś naszego Oddziału odwiedził małych pacjentów w SPDSK WUM. Załączamy krótką fotorelację z obu dni: ..

*

IV edycja warsztatów Pre-Exchange Training   data: 26.04.2017 godz. 18:00 miejsce: CBI WUM sala 118 o wymianie opowie: Justyna Zając - Liban wykład wygłosi: lek. Nina Miązek - "Projekty naukowe na studiach - kiedy, dla kogo i jak zacząć?" szkolenie poprowadzi: Alicja Baska, Jan Świdwiński - Autoprezentacja i wystąpienie publiczne     Czy słyszeliście już ..

*

W zeszłym tygodniu obyła się akcja Ratowanie na Spontanie w XLIII im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie.   Uczniowie zostali przeszkoleni przez naszych wolontariuszy z zakresu pierwszej pomocy i wielu niezbędnych w tym zakresie zagadnień.   Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i wszystko przebiegło w bardzo pozytywnej atmosferze. ..

*

W poprzedni weekend nasze projekty "Marrow Hero" oraz "Strumień Życia" pojawiły się podczas Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych Piłki Ręcznej odbywających się w CSR przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udało się zarejestrować 30 potencjalnych dawców szpiku oraz rozdać mnóstwo oświadczeń woli oddania narządów. To jeden z najbardziej sportowych ..

*

9 kwietnia 2017 mieliśmy przyjemność gościć na Biegu SGH. Pogoda była chłodna, ale za to sportowe emocje gorące! Zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne, wiele osób udało nam się przebadać pod kątem poziomu glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego i składu ciała. Wiosnę w IFMSA uznajemy za oficjalnie rozpoczętą! ..

1 i 2 kwietnia 2017 r. to weekend, podczas którego w całej Polsce odbywa się prozdrowotna akcja Zdrowie pod Kontrolą. W Warszawie wydarzenie odbyło się w Galerii Handlowej Bemowo i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Chętni mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, takie jak pomiar glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego, ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl