polski english
*

Czy liczba godzin nauki pierwszej pomocy była dla Ciebie niewystarczająca? Czy zastanawiałeś się jak skutecznie udzielić zaawansowanej pierwszej pomocy, używając do tego specjalistycznego sprzętu dostępnego powszechnie w szpitalu? Masz świetną okazję, by to zmienić i uzupełnić lukę w edukacji medycznej na naszej uczelni! Zgłoś się do konkursu na ..

*

  Już są! Wyniki II konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS!   Z ogromną przyjemnością przedstawiam nowych członków Zespołu Koordynatorów SCORA w roku akademickim 2017/2018: KLP Światowy Dzień AIDS – Magdalena Szlachta, Dominika Paździor KLP Think Pink – Magda Joniewicz KLP LGBT Medicine – Jan Rozwadowski, Piotr Łazarewicz, Michał ..

 Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Prezydenta Oddziału Warszawa została Zofia Wilewska Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Zofii gratuluję i jestem przekonana, że nasza współpraca będzie udana :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny ..

*

Mam przyjemność ogłosić, że Koordynatorami Lokalnymi projektu HOPEspicjum zostają: Michalina Derbich i Wioleta Dorobek       Witam na pokładzie i liczę na udaną współpracę!   Chciałbym również podziękować wszystkim kandydatom na stanowiska koordynatorów. Zachęcam do współpracy podczas akcji Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju (SCORP).     Aleksander Markiewicz Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka ..

*

Cześć! Bardzo prosimy o szybką informację od osób zainteresowanych praktykami wakacyjnymi SCOPE/wymianą naukową SCORE w tegorocznej kwalifikacji, a nieposiadających potwierdzenia znajomości języka. Wkrótce poznamy datę egzaminu, który zostanie przeprowadzony przez Studium Języków Obcych WUM. Termin nadsyłania zgłoszeń na adres mailowy: leo@warszawa.ifmsa.pl upływa już jutro o godz. 23:59. ..

*

Z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić, iż tegorocznymi Asystentkami Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych Oddziału Warszawa IFMSA-Poland zostały Pola Tochman i Paulina Rychcik!  Pragnę tym samym podziękować za wszystkie nadesłane kandydatury. Wszyscy macie olbrzymi potencjał i możecie wiele zdziałać angażując się w działalność IFMSA-Poland. Niestety liczba miejsc ..

*

Cześć!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej warszawskiego oddziału IFMSA-Poland została Michalina Derbich!   Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim, którzy nadesłali swoje zgłoszenia i zachęcić do zaangażowania się w pracę na rzecz SCORE w bieżącym roku akademickim!   Serdecznie gratuluję i liczę na ..

Z przyjemnością pragnę ogłosić, że konkurs na Asystenta Wiceprezydenta ds. Marketingu wygrała Anna Kowalczyk! Serdecznie gratuluję i liczę na owocną współpracę! Jednocześnie chciałabym podziękować wszystkim, którzy wysłali swoje zgłoszenia. Było ich naprawdę dużo i wybór był bardzo trudny. :) Patrycja Kociołek Wiceprezydent ds. Marketingu Tel.: +48 507 840 665 | E-mail: vpe@warszawa.ifmsa.pl Oddział ..

*

Drodzy członkowie IFMSA-Poland o. Warszawa! Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Koordynatora Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS. Funkcję LORA Asst. w tym roku będzie pełnić:   Grzegorz Łopiński Gratuluję serdecznie! Już nie mogę się doczekać współpracy, wspólnej realizacji nowych pomysłów i intensywnych działań w SCORA ..

*

Witajcie! Z przyjemnością pragniemy ogłosić terminy składania dokumentów na tegoroczne kwalifikacje: -07.11 godz. 13:30-15:30  -09.11 godz. 13:30-15:30 -13.11 godz 14:00-16:00 (prosimy pamiętać, że data ta jest deadlinem i zostawiając składanie dokumentów na ten dzień należy liczyć się z brakiem możliwości na ewentualne poprawki - apelujemy o przychodzenie 7 i ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl