polski english

30 listopada podczas pierwszego w tym roku akademickim IceWUMu w ramach miesiąca walki z rakiem jądra i prostaty przeprowadziliśmy kolejną edycje akcji Movember, której celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. Edukowaliśmy wszystkich przybyłych na temat profilaktyki raka jądra i prostaty. Każdy mógł ..

*

Nie zdążyliście dopełnić formalności w kwalifikacji wczesnej? Dopiero teraz zdecydowaliście się jechać na praktyki lub wymianę naukową? Nic straconego! Nadal możecie wyjechać na wymarzony wyjazd na drugi koniec świata! Did you forget about qualification on SCOPE or SCORE  exchange? You still can get practise of your dream!    Uprzejmie ..

*

Z racji braku wpłyniętych kandydatur przedłużam konkurs na Koordynatora Lokalnego ds. Szkoleń. Dołącz do zgranego, zmotywowanego i prężnie działającego zespołu naszego Oddziału Warszawa IFMSA-Poland już teraz! :) Do obowiązków związanych z pełnieniem tej funkcji będą należały m.in.: organizacja i prowadzenie szkoleń wśród Członków Oddziału Warszawa nadzorowanie pracy Zespołu ds. Szkoleń w naszym ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Sekretarza Oddziału Warszawa zostaje   Katarzyna Gugała!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, każda kandydatura była bardzo wartościowa, więc podjęcie decyzji naprawdę stanowiło nie lada problem. Kasi serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.   Joanna Olszewska Sekretarz Oddziału Warszawa IFMSA-Poland Tel: +48 501 354 503 | ..

*

Witajcie, trzy projekty Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego - SCOPH - wciąż czekają na swoich koordynatorów. Jeśli chcesz walczyć o "zdrowsze jutro", poświęcić swoją wiedzę i czas dla innych oraz jednocześnie zdobyć cenne i interesujące doświadczenia - dołącz do nas!   Lista projektów wciąż poszukujących swoich Koordynatorów: 1) Ratowanie na spontanie - jest to ..

*

Na Targach Śniadaniowych można nie tylko dobrze zjeść, ale również zadbać o swoje zdrowie! W minioną sobotę, w ramach projektu "Serce masz tylko jedno", przebadaliśmy aż 60 osób pod kątem glikemii przygodnej oraz wartości ciśnienia tętniczego, a także udzielaliśmy wskazówek na temat prewencji chorób sercowo - ..

*

Kolejne spotkanie Projektu "Stress Out - czyli jak studiować medycynę i nie zwariować" za nami!  W ostatnią sobotę (3 grudnia br.) w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM odbyły się warsztaty tai-chi oraz medytacji. W arkana wschodniej sztuki walki wprowadziła nas Pani Kinga Klaś-Pupar.  Następnie już po raz kolejny gościliśmy instruktorów z ..

*

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia, w załączeniu, z wielką radością, przesyłam poprawioną listę lokalną SCOPE Oddziału Warszawa. W liście zostało dodane 5 ostatnich osób, które omyłkowo zostały pominięte w poprzedniej liście. Pozostałe wyniki nie uległy zmianie. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję, jednocześnie przypominając, iż przypisanie kontraktu to dopiero początek długiej ..

*

1 grudnia mieliśmy okazję gościć dwie niezwykłe kobiety - Dorotę Jaguś i Marię Strzemieczną - założycielki Projektu Mobilna Przychodnia. Nasze prelegentki należą do Stowarzyszenia Polska Misja Medyczna i niosą pomoc ludności w Arunachal Pradesh w Północnych Indiach. Dorota Jaguś (lekarka) i Marysia Strzemieczna (pielęgniarka) w grudniu ubiegłego ..

*

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia, w załączeniu, z wielką radością, przesyłam listę lokalną SCOPE Oddziału Warszawa. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję, jednocześnie przypominając, iż przypisanie kontraktu to dopiero początek długiej drogi do przydzielenia do konkretnego miasta i oddziału szpitalnego. Zgodnie z zapisami Regulaminu SCOPE jedynym formalnym potwierdzeniem zaakceptowania przez organizację goszczącą jest ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl