polski english
*

Z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić, iż tegorocznymi Asystentkami Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych Oddziału Warszawa IFMSA-Poland zostały Pola Tochman i Paulina Rychcik!  Pragnę tym samym podziękować za wszystkie nadesłane kandydatury. Wszyscy macie olbrzymi potencjał i możecie wiele zdziałać angażując się w działalność IFMSA-Poland. Niestety liczba miejsc ..

*

Cześć!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej warszawskiego oddziału IFMSA-Poland została Michalina Derbich!   Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim, którzy nadesłali swoje zgłoszenia i zachęcić do zaangażowania się w pracę na rzecz SCORE w bieżącym roku akademickim!   Serdecznie gratuluję i liczę na ..

Z przyjemnością pragnę ogłosić, że konkurs na Asystenta Wiceprezydenta ds. Marketingu wygrała Anna Kowalczyk! Serdecznie gratuluję i liczę na owocną współpracę! Jednocześnie chciałabym podziękować wszystkim, którzy wysłali swoje zgłoszenia. Było ich naprawdę dużo i wybór był bardzo trudny. :) Patrycja Kociołek Wiceprezydent ds. Marketingu Tel.: +48 507 840 665 | E-mail: vpe@warszawa.ifmsa.pl Oddział ..

*

Drodzy członkowie IFMSA-Poland o. Warszawa! Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Koordynatora Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS. Funkcję LORA Asst. w tym roku będzie pełnić:   Grzegorz Łopiński Gratuluję serdecznie! Już nie mogę się doczekać współpracy, wspólnej realizacji nowych pomysłów i intensywnych działań w SCORA ..

*

Witajcie! Z przyjemnością pragniemy ogłosić terminy składania dokumentów na tegoroczne kwalifikacje: -07.11 godz. 13:30-15:30  -09.11 godz. 13:30-15:30 -13.11 godz 14:00-16:00 (prosimy pamiętać, że data ta jest deadlinem i zostawiając składanie dokumentów na ten dzień należy liczyć się z brakiem możliwości na ewentualne poprawki - apelujemy o przychodzenie 7 i ..

*

Z przyjemnością chciałbym ogłosić wyniki konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Edukacji Medycznej SCOME.   LOME Asst. zostaje: Dominika Paw Dziękuję wszystkim pozostałym kandydatom za zgłoszenia, których było mnóstwo- wybranie jednej osoby przyprawiło mnie o niemały ból głowy.  Jednocześnie zachecam wszystkich, którzy wysłali swoje zgłoszenia do zaangażowania się w ..

*

         Z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam nowego asystenta Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego! W roku akademickim 2017/2018 funkcję tę będzie pełniła Karolina Gumiężna.         Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i gratuluję nowej LPO Asst. Nie mogę się doczekać tegorocznej współpracy.   Magdalena Zwolińska Koordynator Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego IFMSA–Poland ..

Mam przyjemność ogłosić konkurs na stanowisko Asystenta Prezydenta Oddziału Warszawa. Jeśli jesteś zmotywowany do działania, systematyczny i odpowiedzialny oraz chciałbyś dołączyć do zespołu Zarządu Oddziału, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Funkcja ta stwarza niepowtarzane okazje do poznania osób działających zarówno w Oddziale, jak i w Zarządzie ..

*

Cześć! Jest mi niezwykle miło poinformować o wyniku konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju oddziału Warszawa!  Niniejszym ogłaszam, że LORP Asst. zostaje:   Kamila Matyka   Serdecznie dziękuję za liczne zgłoszenia i gratuluję nowej asystentce licząc na owocną i miłą współpracę!   Aleksander Markiewicz Koordynator Lokalny ds. Praw ..

*

Dołącz do SCORAngels! Sprawdź się w SCORA, programie dla odważnych!  Program Stały ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (Standing Committee on Reproductive Health including AIDS; SCORA) to najmłodszy z programów działających w ramach Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Do celów SCORA należy przede wszystkim edukacja, dotycząca szeroko rozumianego zdrowia reprodukcyjnego. Staramy się ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl