polski english

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 28 listopada 2017r. o g. 19.45 w sali konferencyjnej (Klub Medyk, II piętro) Serdecznie zapraszam! Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 508 878 303| E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Z przyjemnością przedstawiam kandydatkę na Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland 2017/18: Aleksandrę Hyży Przypominam, że wśród osób uczestniczących w WZCO zarówno bierne, jak i czynne prawo wyborcze przysługuje tylko tym osobom, które są członkami IFMSA-Poland (tj. opłaciły składkę członkowską na dany rok akademicki oraz wypełniły Deklarację Członkowską) ..

*

Nowy sezon Peer Education rozpoczęliśmy od szkolenia nowych edukatorów, które odbyło się 20 listopada. Ćwiczyliśmy na nim umiejętności autoprezentacji oraz omówiliśmy trudne sytuacje, z którymi możemy się spotkać na lekcjach. Umiejętności miękkie przybliżyła nam Ola Kukla - Trener IFMSA-Poland i doświadczony edukator PE.   Za świeżo wyszkolonych edukatorów ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Działając na mocy punktu 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 28.11.2017 r. o godzinie 19:30 w Sali Konferencyjnej (Klub Medyk, II piętro). Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające na funkcję Sekretarza Oddziału oraz Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału ..

Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Wakacyjnych SCOPE i Wymiany naukowej SCORE odbędzie się dnia 19.11.17 r. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Magdalena Jedynak, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Julia Pankiewicz, członek Komisji Rewizyjnej Marcin ..

*

Czy liczba godzin nauki pierwszej pomocy była dla Ciebie niewystarczająca? Czy zastanawiałeś się jak skutecznie udzielić zaawansowanej pierwszej pomocy, używając do tego specjalistycznego sprzętu dostępnego powszechnie w szpitalu? Masz świetną okazję, by to zmienić i uzupełnić lukę w edukacji medycznej na naszej uczelni! Zgłoś się do konkursu na ..

*

  Już są! Wyniki II konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS!   Z ogromną przyjemnością przedstawiam nowych członków Zespołu Koordynatorów SCORA w roku akademickim 2017/2018: KLP Światowy Dzień AIDS – Magdalena Szlachta, Dominika Paździor KLP Think Pink – Magda Joniewicz KLP LGBT Medicine – Jan Rozwadowski, Piotr Łazarewicz, Michał ..

 Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Prezydenta Oddziału Warszawa została Zofia Wilewska Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Zofii gratuluję i jestem przekonana, że nasza współpraca będzie udana :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny ..

*

Mam przyjemność ogłosić, że Koordynatorami Lokalnymi projektu HOPEspicjum zostają: Michalina Derbich i Wioleta Dorobek       Witam na pokładzie i liczę na udaną współpracę!   Chciałbym również podziękować wszystkim kandydatom na stanowiska koordynatorów. Zachęcam do współpracy podczas akcji Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju (SCORP).     Aleksander Markiewicz Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka ..

*

Cześć! Bardzo prosimy o szybką informację od osób zainteresowanych praktykami wakacyjnymi SCOPE/wymianą naukową SCORE w tegorocznej kwalifikacji, a nieposiadających potwierdzenia znajomości języka. Wkrótce poznamy datę egzaminu, który zostanie przeprowadzony przez Studium Języków Obcych WUM. Termin nadsyłania zgłoszeń na adres mailowy: leo@warszawa.ifmsa.pl upływa już jutro o godz. 23:59. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl