polski english
*

  Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Wakacyjnych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 19.12.17 r. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Magdalena Jedynak, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Julia Pankiewicz, członek Komisji Rewizyjnej Marcin ..

To zaczniemy trochę po tzw. KRO'wemu :) Zgodnie z punktem 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland i punktem 4.6.4. Wytycznych pracy KR i KRO ogłaszam konkurs na Asystenta Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa   Czego oczekuję od kandydata? znajomości  Statutu IFMSA- Poland, Regulaminu IFMSA-Poland i Wytycznych pracy KR i KRO (chwilowo pobieżnie - szczegóły wyjdą ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że asystentem Komisji Rewizyjnej Oddziału został Jakub Świętochowski Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i zainteresowanie. Jakubowi Świętochowskiemu gratuluję i liczę na owocną współpracę, a pozostałym kandydatom chcącym działać w KRO polecam wziąć udział w konkursie na asystenta organizowanym przez mojego kolegę - Mateusza Starcka ..

Z wielką przyjemnością i nadzieją ogłaszam Konkurs na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału KRO, jako organ nadzorczy i doradczy, ściśle współpracuje z całym Zarządem, będąc jednocześnie od niego niezależnym. Jeśli chcesz wspomóc  pracę Oddziału, być odpowiedzialnym za jego prawidłowe funkcjonowanie, a w przyszłości zostać członkiem KRO, to jest to ..

Mamy przyjemność przedstawić Wam wyniki wyborów uzupełniających do Zarządu Oddziału Warszawa IFMSA-Poland na kadencję 2017/18! :) Sekretarz Oddziału - Aleksandra Hyży Mamy nadzieję na produktywny rok i owocne wyniki pracy w roku akademickim 2017/2018! ..

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 28 listopada 2017r. o g. 19.45 w sali konferencyjnej (Klub Medyk, II piętro) Serdecznie zapraszam! Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 508 878 303| E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Z przyjemnością przedstawiam kandydatkę na Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland 2017/18: Aleksandrę Hyży Przypominam, że wśród osób uczestniczących w WZCO zarówno bierne, jak i czynne prawo wyborcze przysługuje tylko tym osobom, które są członkami IFMSA-Poland (tj. opłaciły składkę członkowską na dany rok akademicki oraz wypełniły Deklarację Członkowską) ..

*

Nowy sezon Peer Education rozpoczęliśmy od szkolenia nowych edukatorów, które odbyło się 20 listopada. Ćwiczyliśmy na nim umiejętności autoprezentacji oraz omówiliśmy trudne sytuacje, z którymi możemy się spotkać na lekcjach. Umiejętności miękkie przybliżyła nam Ola Kukla - Trener IFMSA-Poland i doświadczony edukator PE.   Za świeżo wyszkolonych edukatorów ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa IFMSA-Poland! Działając na mocy punktu 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 28.11.2017 r. o godzinie 19:30 w Sali Konferencyjnej (Klub Medyk, II piętro). Podczas WZCO odbędą się wybory uzupełniające na funkcję Sekretarza Oddziału oraz Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału ..

Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Wakacyjnych SCOPE i Wymiany naukowej SCORE odbędzie się dnia 19.11.17 r. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Magdalena Jedynak, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Julia Pankiewicz, członek Komisji Rewizyjnej Marcin ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl