polski english

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Prezydenta Oddziału Warszawa została Konrad Stankiewicz Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Wybór naprawdę nie był prosty. Konradowi gratuluję i jestem przekonana, że nasza współpraca będzie udana :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: ..

Witajcie!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniku konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: LORE Asst. zostaje Zuzanna Śmiech   Serdecznie gratuluję i liczę na udaną współpracę! Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć ubiegania się o stanowisko asystenta - liczba zgłoszeń ..

Z przyjemnością informuję, że asystentką LEO-out została Monika Dorocińska. Bardzo dziękuję za wszystkie nadesłane zgłoszenia, wybór ponownie był dla mnie niezwykle trudny.  Pola Tochman Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych Studentów Wyjeżdżających (LEO-out) / Local Exchange Officer for Outgoings (LEO-out) Tel. +48 664 975 814 | E-mail: leo@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

Cześć!  SCORE to Program Stały zajmujący się organizowaniem Wymian Naukowych dla studentów wszystkich kierunków medycznych naszej uczelni, niemalże w każdym zakątku świata!  Jednocześnie organizuje wymiany dla studentów z zagranicy, co stanowi niepowtarzalną okazję by poznać wspaniałych ludzi, zyskać znajomych z całego świata i zbliżyć się do ich kultury.    Dlatego ..

Mam przyjemność ogłosić konkurs na stanowisko Asystenta Wiceprezydenta Oddziału Warszawa ds. Zasobów Ludzkich. Jeśli jesteś zmotywowany do działania i chciałbyś dołączyć do zespołu Zarządu Oddziału, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Funkcja ta stwarza niepowtarzane okazje do poznania osób działających zarówno w Oddziale, jak i w Zarządzie Głównym ..

*

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursów na Koordynatorów Lokalnych Projektów Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (SCORA). Wasze kandydatury były naprawdę wspaniałe, a w listach widać było mnóstwo motywacji do działania. A oto wyniki: Edukacja rówieśnicza - Janusz Świeczkowski-Feiz; Prewencja HIV - Emilia Płatos; Movember - Kinga Piela, Julita ..

Wszystkich chcących wyjechać na wymianę naukową SCORE lub praktyki kliniczne SCOPE, zainteresowanych zdawaniem egzaminów językowych proszę o informację na adres leo@warszawa.ifmsa.pl do dnia   24.10.2018. Zdawać możecie angielski, rosyjski, francuski oraz niemiecki. Jeżeli macie zdany język na WUMie na ocenę min. 4,0 lub certyfikat na poziomie B1- to wystarczy, ..

Mam przyjemność ponownie ogłosić konkurs na stanowisko Asystenta Prezydenta Oddziału Warszawa. Jeśli jesteś zmotywowany do działania i chciałbyś dołączyć do zespołu Zarządu Oddziału, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Funkcja ta stwarza niepowtarzane okazje do poznania osób działających zarówno w Oddziale, jak i w Zarządzie Głównym IFMSA-Poland, uczestniczenia ..

Zgodnie z uchwałami podjętymi jednogłośnie na Posiedzeniu Zarządu Oddziału dnia 22 października 2018r. w naszym Oddziale zostały powołane funkcje Koordynatora Lokalnego ds. Kontaktów Międzyuczelnianych, Grafika Oddziałowego oraz Koordynatora Lokalnego ds. English Division. W związku z tym mam przyjemność ogłosić konkurs na powyższe stanowiska.  1) Koordynator Lokalny ds. Kontaktów ..

*

Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektów SCORP!   WUMiś Dzieciom: Basia Kruczyk, Dominika Tkaczyk HOPEspicjum: Maciej Klimkiewicz Pora Seniora: Hanna Lypkan   Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia, a wybranym koordynatorom gratuluję i liczę na udaną współpracę w tym roku :)   W dalszym ciągu poszukuję koordynatorów do 2 projektów: WAKATY: - Dotknijmy Różnorodności - ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl