polski english

Cześć!  SCORE to Program Stały zajmujący się organizowaniem Wymian Naukowych dla studentów wszystkich kierunków medycznych naszej uczelni, niemalże w każdym zakątku świata!  Jednocześnie organizuje wymiany dla studentów z zagranicy, co stanowi niepowtarzalną okazję by poznać wspaniałych ludzi, zyskać znajomych z całego świata i zbliżyć się do ich kultury.    Dlatego ..

Drodzy aplikujący na praktyki i wymianę studenci, na podstawie samej klauzuli w kwestionariuszu nie możemy niestety opublikować wyników kwalifikacji na Facebooku, a jedynie przez kanały informacyjne administrowane przez IFMSA-Poland. Takim kanałem jest nasza lista mailingowa, w związku z tym tegoroczne wyniki kwalifikacji (zarówno wczesnej, lokalnej oraz późnej) ..

Serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek, tj. 19.11.2018, wszystkich Koordynatorów Lokalnych Projektów na szkolenie z rozliczania akcji i taryfikatora. Planujemy omówić najważniejsze kwestie związane z poprawnym wprowadzaniem akcji, zaznaczaniem zadań wykonanych przez uczestników oraz odpowiednim rozwijaniem opisu. Spotkanie odbędzie się 19.11.2018 o godzinie 18.00 w sali 122 w CD. Do ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na nieobsadzone stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu Dirty Dancing.   Co musisz zrobić, aby zostać Koordynatorem Lokalnym Projektu? 1. Zapoznaj się z opisem projektów (LINK). Ponieważ opisy te nie są wyczerpujące, wszelkie pytania i wątpliwości śmiało kieruj na adres: lora@warszawa.ifmsa.pl !!! 2. Wybierz projekt/projekty, w ..

Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Klinicznych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 15.11.18 r. o godzinie 18:30. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych Pola Tochman, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Marta Kras, członek Komisji ..

Kwalifikacja SCOPE (Praktyki Kliniczne) na sezon 2019/20 W tym tygodniu będę zbierała dokumenty we wtorek i środę w godzinach 15-17 w siedzibie oddziału (Medyk, Oczki 1A, poziom -1). Dokumenty, które należy złożyć: -wypełniony Kwestionariusz Kwalifikacyjny (link: https://drive.google.com/file/d/16PIwPOCaJsFeGVY4K7q0W5FMGKTh1A5V/view?fbclid=IwAR2C7egemNNxrBL-PwfKZ-BF8TGXgflTbB5YeZU7BZWWwulzwH4mmkpUxPI) -potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 (lub ocena 4,0 z egzaminu na uczelni- ksero strony ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Wiceprezydenta Oddziału Warszawa ds. Zasobów Ludzkich została: Nikola Siekierko Dziękuję za wszystkie zgłoszenia.Każda kadydatura była bardzo wartościowa, było z czego wybierać, a decyzja naprawdę nie była prosta. Nikoli serdecznie gratuluję i życzę nam udanej współpracy! Aleksandra Hyży Wiceprezydent Oddziału Warszawa ds. Zasobów ..

*

Z przykrością informuję, że nie wpłynęła kandydatura na stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu Dirty Dancing. Jednocześnie informuję, że osoby chcące objąć stanowisko mogą się ze mną skontaktować w tej sprawie. ..

Kwalifikacja SCOPE (Praktyki Kliniczne) na sezon 2019/20 W tym tygodniu będę zbierała dokumenty we wtorek i czwartek w godzinach 16-18 w siedzibie oddziału (Medyk, Oczki 1A, poziom -1). Dokumenty, które należy złożyć: -wypełniony Kwestionariusz Kwalifikacyjny (link: https://drive.google.com/file/d/16PIwPOCaJsFeGVY4K7q0W5FMGKTh1A5V/view?fbclid=IwAR2C7egemNNxrBL-PwfKZ-BF8TGXgflTbB5YeZU7BZWWwulzwH4mmkpUxPI) -potwierdzenie znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie co najmniej B1 (lub ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Prezydenta Oddziału Warszawa została Konrad Stankiewicz Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Wybór naprawdę nie był prosty. Konradowi gratuluję i jestem przekonana, że nasza współpraca będzie udana :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl