polski english
*

Konkurs na Koordynatorów Lokalnych Projektów zostaje przedłużony z uwagi na brak zgłoszeń w konkursach. Wciąż poszukujemy KLPs następujących projektów: Państwo Płodni Dzień Pamięci Zmarłych na AIDS - Candlelight Memorial   Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail lora@warszawa.ifmsa.pl    Na Wasze zgłoszenia czekam do 27.03.2018r. do godz. 23:59 Wyniki konkursu zostaną ..

*

Zapraszam do zapoznania się z wynikami konkursów na koordynatorów projektów SCOME.   Peer Support - Emilia Płatos  Pomysł na konferencję - Konferencja Geriatryczna - Anna Frączek, Paulina Mąkosa    Konferencja Medycyna w sporcie - WAKAT Konkurs zostanie przedłużony do 18.03.2018 Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail lome@warszawa.ifmsa.pl Gratulację i ..

Nasi wolontariusze nie próżnowali w ferie! W walentynki mieli przyjemność pomóc przy akcji Z Miłości do Serca w firmie Deloitte! Akcja miała na celu zachęcenie pracowników firmy do dbania o swoje zdrowie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji, ponieważ wiemy, że nie zawsze ..

*

Rozpoczął się semestr letni, a Ty masz w sobie po feriach mnóstwo energii do działania? Chcesz robić coś jeszcze poza nauką, ale nie do końca wiesz jeszcze co? Serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił jako Koordynator Lokalny jednego z projektów SCORA! Nie musisz mieć doświadczenia! 😉   Ogłaszam konkurs ..

*

Nowy semestr - nowe projekty!   Drugi semestr to świetna okazja żeby zacząć działać w IFMSA! Dlaczego? Ponieważ już się przekonaliście, że pierwszy nie był aż tak zły, a w Waszym planie znajdzie się jeszcze miejsce na coś więcej niż książki ;) Nadszedł czas, aby reaktywować projekty SCOPH, których ..

*

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach na koordynatorów następujących projektów: Peer Support – współkoordynator (drugi koordynator – Marcin Cackowski) Chcesz pomóc w organizacji pomocy dla studentów pierwszego roku? Zapraszamy! Wymagania: - w miarę dobra dyspozycyjność we wrześniu 2018 (pakowanie i rozdawanie toreb – pod koniec września) - wiedza na temat tego ..

*

19.12 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się akcja Think Pink!, szerząca wiedzę o badaniach, które pozwalają na wczesne wykrycie raka piersi. Wolontariusze IFMSA-Poland O. Warszawa uczylitakże palpacyjnego badania piersi na specjalnych modelach. Wyedukowaliśmy prawie 100 osób, zachęcając do zdrowych postanowień noworocznych :))                  ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Sekretarza Oddziału Warszawa zostaje   Marta Pietruszka!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, Marcie serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.   Aleksandra Hyży Sekretarz Oddziału Warszawa IFMSA-Poland Tel: +48 539 914 078 | E-mail: sekretarz@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa. Zwycięzca zostaje: Marcin Wajda. Chciałbym podziękować wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Zwycięzcy gratuluję i życzę owocnej współpracy w imieniu całej Komisji Rewizyjnej Oddziału!   Mateusz Starck Komisja Rewizyjna Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / Supervising Council of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 666 248 340 | E-mail: kro.warszawa@gmail.com Oddział Warszawa ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Sekretarza Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w różnych spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA, a także w przyszłości daje możliwość objęcia stanowiska Sekretarza Oddziału.   Poszukiwana ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl