polski english
*

W dniach 03.03.-09.03.2017 r. w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się 4 akcje projektu "Lekcja kontra infekcja".  Lekcje zostały zorganizowane pod patronatem Fundacji Ronalda McDonalda. W Szpitalu można było też obejrzeć wystawę mikroorganizmów i wirusów. Motywem przewodnim programu towarzyszącego wystawie były spotkania ze studentami IFMSA Poland ..

*

W sobotę, 18 marca 2017, odbyła się długo wyczekiwana II Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Szczep (się) świadomie- od immunologii do praktyki". Na tegorocznej edycji gościli znakomici Prelegenci, między innymi: dr Iwona Paradowska-Stankiewicz, Krajowy konsultant ds. Epidemiologii; dr Paweł Grzesiowski- Przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa;  dr Ewa Augustynowicz z Narodowego ..

*

Witajcie!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na stanowisko Członków Zespołu Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: zostają nimi Julia Pankiewicz, Magdalena Zwolińska i Justyna Zając   Serdecznie gratuluję i liczę na udaną współpracę! Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć ubiegania się o to ..

*

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne SCOPE/SCORE, które odbędzie się   20 marca 2017 r.  o godzinie 18:30 w sali 119 CBI ul. Żwirki i Wigury 63   Na spotkaniu będziecie mogli zapisać się jako Contact Person jednego z naszych Incomings, zostać Koordynatorem tygodnia lub miesiąca. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania odnośnie ..

*

W dniu 7. marca odbyło się spotkanie pod hasłem "Mukowiscydoza - niewidoczna choroba" przeprowadzona we współpracy z Fundacją MATIO w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy. Zagłębiony został temat tej genetycznej choroby w aspektach problemów codziennego życia osób chorych, nowych terapii leczniczych oraz specjalistycznej dietoterapii. Cała akcja spotkała ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa. Zwyciężcą zostaje: Marcin Mejer-Zachorowski. Chciałbym podziękować wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Zwyciężcy gratuluję i życzę owocnej współpracy w imieniu całej Komisji Rewizyjnej Oddziału!   Mateusz Starck Komisja Rewizyjna Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / Supervising Council of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 666 248 340 | ..

*

To był bardzo pracowity weekend w Oddziale Warszawa. 26.02.2017r., oprócz meczu charytatywnego, przeprowadziliśmy akcję "Dolina Mukolinków" w Auchan Janki. Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy z Fundacją MATIO.   Klienci centrum handlowego mieli okazję do pomiaru glikemii, ciśnienia tętniczego i składu masy ciała. Udzielaliśmy także informacji na temat ..

To zaczniemy trochę po tzw. KRO'wemu :) Zgodnie z punktem 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland i punktem 4.6.4. Wytycznych pracy KR i KRO ogłaszam konkurs na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa   Czego oczekuję od kandydata? znajomości  Statutu IFMSA- Poland, Regulaminu IFMSA-Poland i Wytycznych pracy KR i KRO (chwilowo pobieżnie - szczegóły wyjdą w ..

*

Witajcie!   SCORE jest jednym z dwóch programów stałych naszej organizacji, który umożliwia studentom kierunków medycznych odbycie zagranicznych praktyk z praktycznie każdej dziedziny medycyny, w niemal każdym zakątku świata. Jednocześnie, głównie w okresie wakacyjnym, przyjmujemy zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają do Warszawy nie tylko w celu pracy przy WUMie, ale także ..

*

Warto było w czasie ferii przyjechać do Warszawy na Stadion Narodowy! 27 stycznia na II Narodowym Kongresie Żywieniowym zagościł projekt "Serce masz tylko jedno". Nie tylko przebadaliśmy wielu uczestników Kongresu i udzieliliśmy im porad na temat zdrowego trybu życia, ale również sami wiele nauczyliśmy się od fachowców ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl