polski english

To zaczniemy trochę po tzw. KRO'wemu :) Zgodnie z punktem 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland i punktem 4.6.4. Wytycznych pracy KR i KRO ogłaszam konkurs na Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Warszawa   Czego oczekuję od kandydata? znajomości  Statutu IFMSA- Poland, Regulaminu IFMSA-Poland i Wytycznych pracy KR i KRO (chwilowo pobieżnie - szczegóły wyjdą w ..

*

Witajcie!   SCORE jest jednym z dwóch programów stałych naszej organizacji, który umożliwia studentom kierunków medycznych odbycie zagranicznych praktyk z praktycznie każdej dziedziny medycyny, w niemal każdym zakątku świata. Jednocześnie, głównie w okresie wakacyjnym, przyjmujemy zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają do Warszawy nie tylko w celu pracy przy WUMie, ale także ..

*

Warto było w czasie ferii przyjechać do Warszawy na Stadion Narodowy! 27 stycznia na II Narodowym Kongresie Żywieniowym zagościł projekt "Serce masz tylko jedno". Nie tylko przebadaliśmy wielu uczestników Kongresu i udzieliliśmy im porad na temat zdrowego trybu życia, ale również sami wiele nauczyliśmy się od fachowców ..

*

Z wielkim sukcesem odbyła się w grudniu akcja ‘WUM szlachetnie po raz czwarty!’. Wybraliśmy 3 Rodziny, którym udało nam się pomóc.  W tegorocznej Szlachetnej Paczce wzięły udział aż 43 grupy z 3 Wydziałów. Łącznie zapakowaliśmy 73 paczki oraz udało nam się dodatkowo pozyskać 2 lodówki, co było ..

Z wielką przyjemnością informuję, że Asystentem Wiceprezydenta ds. Marketingu Oddziału Warszawa zostaje   Julia Haponiuk!   Ogromnie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia, każda kandydatura była bardzo wartościowa, więc podjęcie decyzji naprawdę stanowiło nie lada problem. Juli serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.     Pozdrawiam Aleksandra Maciążka Aleksandra Maciążka Wiceprezydent ds. Marketingu Tel.: ..

*

Z przyjemnością informuję, że decyzją Zarządu Oddziału Warszawa Koordynatorem Lokalnym ds. Szkoleń została: Aleksandra Kukla Ola jest zdecydowanie naszym oddziałowym weteranem o dużym doświadczeniu zarówno w zakresie funkcjonowania i prowadzenia Oddziału, jak i prowadzenia szkoleń, co z pewnością przełoży się na organizację mnóstwa fantastycznych, profesjonalnych i ciekawych  szkoleń. Jeszcze ..

*

Kochani! Święta już za nami więc i tegoroczny Miś pod Szpitalną Choinkę dobiegł końca. W zeszłym tygodniu rozdaliśmy prezenty prawie 600 małym pacjentom! Serdecznie dziękujemy wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu projektu, chociażby kupując kawałek ciasta. To dzięki Wam udało nam się wnieść ..

Z ogromną przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Wiceprezydenta ds. Marketingu Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.   Funkcja ta pozwala na poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, począwszy od szczebla lokalnego, a na Zarządzie Głównym skończywszy, branie udziału w w wielu spotkaniach ogólnopolskich IFMSA-Poland czy międzynarodowych IFMSA oraz daje wiele możliwości rozwoju, zdobycia ..

*

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia, w załączeniu, z wielką radością, przesyłam listę późną SCOPE Oddziału Warszawa. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję, jednocześnie przypominając, iż przypisanie kontraktu to dopiero początek długiej drogi do przydzielenia do konkretnego miasta i oddziału szpitalnego. Zgodnie z zapisami Regulaminu SCOPE jedynym formalnym potwierdzeniem zaakceptowania przez organizację goszczącą jest ..

*

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy projekt Światowy Dzień AIDS, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Ręce w Górę Za”. Podczas naszych  akcji propagowaliśmy skuteczną prewencję i zapobieganie zakażeniom głównie wśród młodych, choć wielokrotnie spotkaliśmy się z aprobatą ludzi starszych. Naszym zadaniem była również edukacja społeczna i ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl