polski english

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na nieobsadzone stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu Dirty Dancing.   Co musisz zrobić, aby zostać Koordynatorem Lokalnym Projektu? 1. Zapoznaj się z opisem projektów (LINK). Ponieważ opisy te nie są wyczerpujące, wszelkie pytania i wątpliwości śmiało kieruj na adres: lora@warszawa.ifmsa.pl !!! 2. Wybierz projekt/projekty, w ..

Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Klinicznych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 15.11.18 r. o godzinie 18:30. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych Pola Tochman, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Marta Kras, członek Komisji ..

Kwalifikacja SCOPE (Praktyki Kliniczne) na sezon 2019/20 W tym tygodniu będę zbierała dokumenty we wtorek i środę w godzinach 15-17 w siedzibie oddziału (Medyk, Oczki 1A, poziom -1). Dokumenty, które należy złożyć: -wypełniony Kwestionariusz Kwalifikacyjny (link: https://drive.google.com/file/d/16PIwPOCaJsFeGVY4K7q0W5FMGKTh1A5V/view?fbclid=IwAR2C7egemNNxrBL-PwfKZ-BF8TGXgflTbB5YeZU7BZWWwulzwH4mmkpUxPI) -potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 (lub ocena 4,0 z egzaminu na uczelni- ksero strony ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Wiceprezydenta Oddziału Warszawa ds. Zasobów Ludzkich została: Nikola Siekierko Dziękuję za wszystkie zgłoszenia.Każda kadydatura była bardzo wartościowa, było z czego wybierać, a decyzja naprawdę nie była prosta. Nikoli serdecznie gratuluję i życzę nam udanej współpracy! Aleksandra Hyży Wiceprezydent Oddziału Warszawa ds. Zasobów ..

*

Z przykrością informuję, że nie wpłynęła kandydatura na stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu Dirty Dancing. Jednocześnie informuję, że osoby chcące objąć stanowisko mogą się ze mną skontaktować w tej sprawie. ..

Kwalifikacja SCOPE (Praktyki Kliniczne) na sezon 2019/20 W tym tygodniu będę zbierała dokumenty we wtorek i czwartek w godzinach 16-18 w siedzibie oddziału (Medyk, Oczki 1A, poziom -1). Dokumenty, które należy złożyć: -wypełniony Kwestionariusz Kwalifikacyjny (link: https://drive.google.com/file/d/16PIwPOCaJsFeGVY4K7q0W5FMGKTh1A5V/view?fbclid=IwAR2C7egemNNxrBL-PwfKZ-BF8TGXgflTbB5YeZU7BZWWwulzwH4mmkpUxPI) -potwierdzenie znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie co najmniej B1 (lub ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że tegorocznym Asystentem Prezydenta Oddziału Warszawa została Konrad Stankiewicz Dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Wybór naprawdę nie był prosty. Konradowi gratuluję i jestem przekonana, że nasza współpraca będzie udana :) Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa / President of Warsaw Committee IFMSA-Poland Tel: ; +48 508 878 303 | E-mail: ..

Witajcie!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniku konkursu na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: LORE Asst. zostaje Zuzanna Śmiech   Serdecznie gratuluję i liczę na udaną współpracę! Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć ubiegania się o stanowisko asystenta - liczba zgłoszeń ..

Z przyjemnością informuję, że asystentką LEO-out została Monika Dorocińska. Bardzo dziękuję za wszystkie nadesłane zgłoszenia, wybór ponownie był dla mnie niezwykle trudny.  Pola Tochman Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych Studentów Wyjeżdżających (LEO-out) / Local Exchange Officer for Outgoings (LEO-out) Tel. +48 664 975 814 | E-mail: leo@warszawa.ifmsa.pl Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

Cześć!  SCORE to Program Stały zajmujący się organizowaniem Wymian Naukowych dla studentów wszystkich kierunków medycznych naszej uczelni, niemalże w każdym zakątku świata!  Jednocześnie organizuje wymiany dla studentów z zagranicy, co stanowi niepowtarzalną okazję by poznać wspaniałych ludzi, zyskać znajomych z całego świata i zbliżyć się do ich kultury.    Dlatego ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl