polski english

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na nieobsadzone stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu SCORA X-Change! Poszukujemy 2 osób, które zajmą się zorganizowaniem tygodnia SCORA X-Change w ostatnim tygodniu sierpnia i zadbają o przyjezdnych studentów :) Co musisz zrobić, aby zostać Koordynatorem Lokalnym Projektu? Wyślij swoje CV i list motywacyjny na maila: ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Koordynatorów Lokalnych Projektu Tramwaj zwany Pożądaniem! - koordynator ds. merytorycznych - Janusz Świeczkowski-Feiz - koordynator ds. organizacyjnych - Aleksandra Mielniczuk Nowym członkom czerwonego zespołu serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze pracowało! Pozostałe osoby natomiast zachęcam do udziału w naszych akcjach ..

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst) obejmuje Jan Żuromski! Janowi gratuluję i liczę na owocną współpracę! Pozostałym bardzo dziękuję za przesłane aplikacje. Liczę na wasze dalsze zaangażowanie w działalność SCORA i wsparcie, a także zachęcam do wysyłania kandydatur na KLP Tramwaj ..

Jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na nieobsadzone stanowisko Koordynatora Lokalnego Projektu Tramwaj zwany Pożądaniem! Poszukujemy 2 osób:  1. Koordynatora ds. merytorycznych; 2. Koordynatora ds. organizacyjnych.  Co musisz zrobić, aby zostać Koordynatorem Lokalnym Projektu? Wystarczy wypełnić formularz: https://docs.google.com/forms/d/1XL6dzRp4yQO6fuoI6Cfb8p-GZCkyxJiZ7XQjRQJ54i0 Śmiało zadawajcie pytania! W formularzu jest opis projektu, ale razem z obecnym koordynatorem ds. marketingu ..

Z wielką przyjemnością ogłaszam konkurs na stanowisko Asystenta Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst).     Stanowisko to pozwala na: rozwój wielokierunkowy - organizacja wydarzeń, zarządzanie zespołem, podstawy marketingu; działanie na rzecz zdrowia i praw seksualnych i reprodukcyjnych (SRHR); poznanie struktur SCORA, IFMSA-Poland, IFMSA; zdobycie doświadczenia przydatnego do objęcia stanowiska Koordynatora ..

W związku z brakiem kworum zwołuję II termin Walnego Zebrania Członków Oddziału, które odbędzie się 12 grudnia 2018 o g. 18.30 w sali konferencyjnej w Klubie Medyk. Serdecznie zapraszam! Aleksandra Gos Prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland / IFMSA-Poland Warsaw Local Committee President Tel.:+48 508 878 303 | E-mail: prezydent@warszawa.ifmsa.pl ..

Drodzy Członkowie Oddziału Warszawa! Z przyjemnością przedstawiam kandydatury w wyborach uzupełniających do Zarządu Oddziału na rok 2018/2019: Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA) - Katarzyna Rylewicz Kandydaci proszeni są o przygotowanie ustnej prezentacji. Czas na prezentację wynosi do 5 minut. Po niej uczestnicy Walnego Zebrania Członków Oddziału będą mieli możliwość zadawania ..

Uprzejmie informuję, iż posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej ws. Praktyk Klinicznych SCOPE i Wymiany Naukowej SCORE odbędzie się dnia 13.12.18 r. o godzinie 19:00. W skład Komisji wejdą: Prezydent Oddziału Warszawa Aleksandra Gos, Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych Pola Tochman, Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej Marta Kras, Członek Komisji Rewizyjnej Agnieszka Palus. Pola Tochman Koordynator ..

Witajcie!   Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniku konkursu na stanowisko członka zespołu SCORE warszawskiego oddziału IFMSA-Poland: członkiem zostaje Katarzyna Wieczorek   Serdecznie gratuluję i liczę na udaną współpracę! Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć ubiegania się o stanowisko asystenta - liczba zgłoszeń przerosła moje oczekiwania! Z tego względu głównym ..

Kwalifikacja SCOPE (Praktyki Kliniczne) na sezon 2019/20 W najblizszym tygodniu będę zbierała dokumenty we wtorek (11.12) w godzinach 16-18 w siedzibie oddziału (Medyk, Oczki 1A, poziom -1). Dokumenty, które należy złożyć: -wypełniony Kwestionariusz Kwalifikacyjny (link: https://drive.google.com/file/d/16PIwPOCaJsFeGVY4K7q0W5FMGKTh1A5V/view?fbclid=IwAR2C7egemNNxrBL-PwfKZ-BF8TGXgflTbB5YeZU7BZWWwulzwH4mmkpUxPI) -potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 (lub ocena 4,0 z egzaminu na uczelni- ksero strony z ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl