polski english

Galerie

*
*
*
*

W dniu 24.04.2017r.  i 27.04.2017r. pluszowy WUMiś naszego Oddziału odwiedził małych pacjentów w SPDSK WUM. Załączamy krótką fotorelację z obu dni: ..

30 listopada podczas pierwszego w tym roku akademickim IceWUMu w ramach miesiąca walki z rakiem jądra i prostaty przeprowadziliśmy kolejną edycje akcji Movember, której celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. Edukowaliśmy wszystkich przybyłych na temat profilaktyki raka jądra i prostaty. Każdy mógł ..

*
*
*
*

W niedzielę 03.04.2016 w Centrum Dydaktycznym odbyła się I Konferencja naukowa "Szczep (się) świadomie- od immunologi do praktyki". W konferencji wzięło udział ponad 320 osób, nie tylko studentów naszej uczelni ale również z całej Polski oraz lekarze, położne i pielęgniarki. Prelegentami byli między innymi dr n. ..

*
*
*
*

Dzień Otwarty WUM 2016 Dnia 6.03.2016r. nasz Oddział miał okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym WUM. Tradycji stało się zadość i jak co roku nasze stanowiska były jednymi z najbardziej obleganych w całym Centrum Dydaktycznym! Dla potencjalnych kandydatów na naszą Uczelnię przygotowaliśmy prezentację programu Peer Support, który być może ..

*
*
*
*

Warsztaty pole dance organizowane z Lejdis Studio w ramach Pink Lips Project już za nami! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Zdjęcia wykonała niezawodna Tina Choroszun https://www.facebook.com/birdyphotolab/?fref=ts ..

*
*
*
*

Kochani! Tuż przed Świętami dzielimy się z Wami naszą ogromną radością. 13 grudnia w ramach międzywydziałowego Meczu dobiegły końca nasze działania w Projekcie Miś pod Szpitalną Choinkę. Dzięki Waszej szczodrości i dobremu sercu na kiermaszu ciast, w trakcie meczu oraz w licytacji uzbieraliśmy łącznie 8144.48 zł! Dziękujemy! W ..

*
*
*
*

Tak 14.12.15. przygotowywaliśmy się wspólnie do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność, a szczególnie byłym członkom IFMSA-Poland Oddział Warszawa. Była choinka, opłatek, mnóstwo smakołyków oraz bardzo rodzinna atmosfera. ..

*

W dniach 1-2 grudnia 2015r. SCORA miała zaszczyt pomagać w organizacji konferencji Res Humanae - Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie. Oprócz oferty pomocy przy rejestracji uczestników, dostaliśmy również możliwość biernego udziału w konferencji, za co serdecznie dziękujemy!  A 1. grudnia po konferencji przeprowadziłyśmy akcję ..

*
*
*
*

Podczas jesiennej edycji Zdrowia pod Kontrolą nie mogło zabraknąć także SCORA! ..

*
*
*
*

Już są! Gorące zdjęcia z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, w trakcie którego edukowaliśmy przybyłych kibiców na temat profilaktyki raka jądra. Przeprowadzaliśmy również bezpłatne badania profilaktyczne w ramach projektu Serce masz tylko jedno.  Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia autorstwa Tiny Choroszun! Reszta zdjęć ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl