polski english

Dotknijmy Różnorodności

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda codzienne życie osoby z niepełnosprawnością? Jak niewidomi „widzą” otaczający nas świat? Czy zbiegając ze schodów pomyślałeś, że dla kogoś mogą one być barierą nie do pokonania?

Projekt „Dotknijmy Różnorodności” kierujemy przede wszystkim do Studentów kierunków medycznych. Naszym celem jest przeciwdziałanie sytuacjom, w których osoby z niepełnosprawnością spotykają się z brakiem wiedzy i doświadczenia w gabinecie lekarskim, a także chcemy usprawnić wzajemną komunikację pracowników służby zdrowia z tak wymagającym pacjentem, z którym na pewno spotkają się w swojej praktyce zawodowej. Pozwolimy Wam zrozumieć specyficzne potrzeby pacjentów z niepełnosprawnością, byście w przyszłej praktyce nie tylko potrafili otoczyć ich profesjonalną opieką i udzielić wsparcia, lecz co ważne, zachęcali do samodzielnego i aktywnego życia zawodowego i społecznego, realizowania pasji oraz do aktywności fizycznej.

Jednak Projekt kierujemy również do Studentów innych uczelni, ponieważ osoby z niepełnosprawnościami spotykamy na co dzień, dlatego ważne jest, abyśmy potrafili udzielić życzliwej i skutecznej pomocy, a przede wszystkim, chcemy zwalczać stereotypy krążące wokół niepełnosprawności.

 

KONTAKT:

Agnieszka Werblińska

Koordynator Lokalny Projektu „Dotknijmy Różnorodności”

Mail: werblinska.agnieszka@gmail.com

Tel: +48 796 464 669

Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA- Poland

 

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl