polski english
« powrót
Zdrowie pod Kontrolą - wiosna 2017
02 kwietnia o 22:50;   

1 i 2 kwietnia 2017 r. to weekend, podczas którego w całej Polsce odbywa się prozdrowotna akcja Zdrowie pod Kontrolą. W Warszawie wydarzenie odbyło się w Galerii Handlowej Bemowo i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Chętni mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, takie jak pomiar glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego, składu ciała oraz zasięgnąć porad dietetycznych. Była okazja do zarejestrowania się do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego, a także poznania ciekawych faktów na temat transplantacji narządów i krwiodawstwa. Edukowaliśmy kobiety na temat techniki samobadania piersi oraz profilaktyce raka szyjki macicy. Studenci medycyny instruowali przechodniów jak należy prawidłowo udzielać pierwszej pomocy i bezpiecznie zachować się na miejscu wypadku. Dzięki wsparciu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii przechodnie mieli okazję do skorzystania z przeglądu stanu zębów oraz szkolenia na temat prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej.

 

 

Wydarzenie nie mogłoby odbyć się bez wsparcia naszych Partnerów: firmy Genexo oraz solomedica.pl. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu akcji Zdrowie pod Kontrolą.

Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z badań profilaktycznych, zapraszamy do naszego stoiska 9 kwietnia podczas Biegu SGH :) Do zobaczenia!

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl