polski english
« powrót
SCOPH w poszukiwaniu KLP!
15 lutego o 11:31;   

Nowy semestr - nowe projekty!

 

Drugi semestr to świetna okazja żeby zacząć działać w IFMSA! Dlaczego? Ponieważ już się przekonaliście, że pierwszy nie był aż tak zły, a w Waszym planie znajdzie się jeszcze miejsce na coś więcej niż książki ;)

Nadszedł czas, aby reaktywować projekty SCOPH, których nie udało się ruszyć w zeszłym semestrze! W związku z tym poszukujemy KLP do projektów (krótkie opisy projektów znajdziesz po kliknięciu w dany projekt) :

1) Miej Oko na Oko

2) FASon & Antitabacco

Jeśli jesteś osobą, która szuka na studiach czegoś więcej niż tylko nauki i chciałaby się zaangażować społecznie, to koordynowanie projektu jest w sam raz dla Ciebie! Szukamy osób, które przede wszystkim są chętne do działania! Mają głowy pełne pomysłów i chcą pomóc społeczeństwu zadbać o sowje zdrowie. Jeśli nie byłeś nigdy wolontariuszem w żadnej z powyższych akcji nie martw się tym, Twoi poprzednicy przekażą Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby móc koordynować projekt.

 

Aby zgłosić swoją kandydaturę musisz przesłać maila na adres lpo@warszawa.ifmsa.pl, w którym napiszesz swoje imię i nazwisko, nr telefonu i nazwę projektu, którego chcesz zostać KLP. Do maila załącz proszę:

- CV uwzględniające Twoją poprzednią działalność w IFMSA, ale nie tylko! Interesuje nas Twoja działalność społeczna, zainteresowania, talenty

-list motywacyjny, w którym napiszesz dlaczego chcesz być w zespole SCOPH

 

DEADLINE: 02.03.2018 GODZ 23:59

 

Magdalena Zwolińska
Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego / Local Public Health Officer 
Tel.: +662 636 682| E-mail: lpo@warszawa.ifmsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2018 IFMSA-Poland Oddział Warszawa
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl